Найбільш оригінальні вакансії, які пропонують українським студентам Автор: lesya · Опубліковано: 17.01.2013 10:41 · Розділ: Суспільство

Останнім часом в Україні дедалі популярнішою стає мода, яка прийшла до нас із США та країн Західної Європи, – студенти та учні шкіл з кожним роком все охочіше намагаються знайти можливість підзаробити у вільний від навчання час. Зрозуміло, що не вся робота, яку пропонують студентам, є цікавою. Скоріше, навпаки: в більшості випадків далі за межі розклеювання чи роздачі листівок, продаж сумнівної якості товарів та розфасовку картоплі-фрі вона не розповсюджується. Однак є й винятки - деякі роботодавці пропонують вакансії, які дивують та зацікавлюють якщо не самою суттю роботи, то назвою вже точно.

Нещодавно ресурс Xvatit.com оприлюднив рейтинг найбільш незвичних посад, які пропонують українським учням в якості підробітку.

На першому місці опинилася загадкова посада «Актор або актриса в продажах». Її пропонує одна з компаній, яка помістила в Інтернеті оголошення наступного змісту: «Потрібні актори на сцені Продажів». За словами роботодавця, таке креативне повідомлення покликане привернути увагу неординарних підлітків, яких і потребує компанія. «Ми по-своєму описуємо обов’язки, - зауважив з цього приводу представник фірми. Це будуть постійні репетиції, які проходитимуть як на своїй сцені, так і на виїзді, гастролі в інші міста України. Люди, які не зрозуміють, про що йдеться, нам не підходять – значить, вони не здатні мислити нестандартно».

Досить цікавою є також посада «Таємний покупець». Все, що вимагається від претендентів на дану вакансію, це наявність диктофона, фотоапарата та трішки шопоголізму. Суть роботи видається надзвичайно простою - придбавши товар або послугу, ви повинні відобразити все, що відбувається навколо: чистоту приміщення, посмішку або відсутність посмішки у продавця та багато інших параметрів. По закінченню покупки ви повинні написати невелике есе про побачене та почуте, за що отримаєте свої кровно зароблені 100-200 гривень – приблизно таку суму платять за одну «точку».

На третьому місці опинилася посада, яка інтригує вже однією своєю назвою - «Кур'єр-юрист». Так, нещодавно одна велика юридична фірма оголосила про наявність вільної вакансії кур'єра. Та що найцікавіше: з якихось невідомих нікому причин компанія виставила особливі для претендента на вакансію кур’єра вимоги: розвізник повинен вчитися на правознавця та добре розбиратися в українському законодавстві.

Джерело: http://xvatit.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.