5 найбільш дивних тенденцій сучасної моди Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2013 17:07 · Розділ: Життя

Мода – справа дуже тонка та неоднозначна. Особливо це стосується сучасної моди – безліч стилів і тенденцій, які сплелися в хитромудрий та, на жаль, не завжди довершений дизайн. Сьогодні черговим модним вибриком мало кого здивуєш. Та є такі, кому це вдається.

Останнім часом у Мексиці почала простежуватися доволі дивна тенденція – в моду увійшли ельфійські чоботи. Залишається незрозумілим, чому ці ковбойські чоботи з неймовірно довгими носками завоювали таку шалену популярність серед мексиканців, та як вони у них ходять.

Та це ще ніщо у порівнянні з ювелірними прикрасами для очей, популярними в Нідерландах. Донедавна очі залишалися єдиною частиною нашого тіла, якої мода практично не торкалася. Звісно, ми фарбували все, що навколо очей, вставляли контактні лінзи тощо, проте до очних яблук справа не доходила.

Фото з http://mixstuff.ru
Фото з http://mixstuff.ru

Однак голландці зважилися й на таке. Вісім років тому ротердамські спеціалісти розробили технологію, яка привела в захват дівчат-підлітків, а їхніх батьків - у відчай. Технологія дозволила вставляти в очні яблука крихітні цвяшки з дорогоцінного каміння, виготовлені у формі півмісяця чи серця. І хоча автори ідеї переконують, ніби процедура абсолютно нешкідлива, окулісти називають її не інакше, як справжнім божевіллям.

Фото з http://mixstuff.ru
Фото з http://mixstuff.ru

Не менш екстремальною в цьому плані виявилася й Канада – тут в моду увійшли татуювання очей. Так-так, мова йде саме про очі, а не про повіки. Татуювання на очах роблять вже досить давно, однак до цього часу їх використовували виключно для маскування певних дефектів, приміром рубців на рогівці. Тепер же під верхній шар очного яблука вводять спеціальні чорнила.

Фото з http://mixstuff.ru
Фото з http://mixstuff.ru

Ще однією, щоправда, не такою небезпечною, як попередні, тенденцією є радикальна версія стилю Гангуро – субкультури, популярної серед японських дівчат-підлітків. Він передбачає темний, як у негра, колір шкіри та «бойову розкраску» - зазвичай на темно-коричневому тлі обличчя малюють білі круги навколо очей. Волосся знебарвлюють до сріблясто-білого відтінку.

У Японії останнім часом поширилася й інша модна тенденція - молоді люди роблять собі на лобі ін'єкцію соляного розчину, в результаті чого в них «вискакує» опуклість у вигляді бублика. На щастя, ця краса у вигляді бублика тимчасова - протягом доби розчин поглинається організмом, і лоб набуває звичної форми.

Фото з http://mixstuff.ru
Фото з http://mixstuff.ru

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.