У Німеччині залишений один вдома папуга викликав поліцію Автор: lesya · Опубліковано: 11.01.2013 10:26 · Розділ: Події у світі

Курйозний випадок стався цими днями у Німеччині – там папуга, залишений вдома один, примудрився викликати поліцію. І зробив він це руками своєї сусідки.

Так, на пульт поліцейського відділення німецького міста Іббенбюрен, розташованого у федеральній землі Північний Рейн – Вестфалія, від однієї з мешканок надійшов тривожний дзвінок, який в буквальному сенсі вчинив переполох серед співробітників правоохоронних органів.

Перелякана жінка розповіла, що з сусідньої квартири чуються дитячі крики: «Мамо! Тату! Мамо, повернися!».

При цьому протягом останніх двох днів пильна сусідка не бачила, щоб до помешкання хтось заходив.

Отримавши тривожний виклик, правоохоронці негайно ж вирушили на місце події. Коли вони подзвонили в двері, їм ніхто не відчинив, однак до вух поліцейських долинули «крики про допомогу».

Вирішивши, що трапилася біда, співробітники поліції зламали двері, однак замість покинутої дитини побачили… папугу, який, занудьгувавши у своїй клітці, безперестанку повторював одні й ті ж слова: «Мамо! Тату! Мамо, повернися!»

Стражі правопорядку одразу ж почали з’ясовувати, де знаходяться господарі папуги. Виявилося, що ті всією сім'єю поїхали на відпочинок, довіривши догляд за птахом своїм знайомим.

До речі, трохи раніше вченим вдалося з’ясувати, що інтелект дорослого папуги в чомусь рівняється інтелекту трьохрічної дитини. А вміння цих птахів розмовляти неодноразово ставало причиною кумедних ситуацій.

Так, одного разу в Японії папуга, втрапивши в поліцію, назвав свою домашню адресу і телефон, що допомогло співробітникам повернути блудного птаха додому.

Згодом з’ясувалося, що папуга на ім’я Піго, мешканець міста Сагаміхара, змушений був вивчити свою адресу після того, як декілька років тому з дому його господині пропав інший папуга.

Дворічний Піго опинився на вулиці випадково - птах вилетів з квартири через відкрите вікно. Вже наступного дня папуга опинився в поліції – в місцеве відділення його здав постоялець одного готелю, якому птах сів на плече. В поліцейській дільниці папугу, як і годиться, тримали «за ґратами».

А ввечері наступного дня папуга почав давати свідчення: «Місто Сагаміхара, мікрорайон Мідорі...», - говорив він. Почувши це, правоохоронець зателефонував за вказаною адресою, і натрапив на 64-річну господиню Піго.

Пенсіонерка пояснила, що колись у неї був інший папуга, якого так і не вдалося знайти. І коли син подарував їй Піго, жінка вирішила негайно навчити його вимовляти адресу та номер телефону. І лише після цього папуга вивчив звичні для його роду слова привітання, імена тощо.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу