В КНР чиновників будуть штрафувати за коханок та сон на зборах Автор: Вікторія · Опубліковано: 09.07.2009 18:13 · Розділ: Суспільство

У місті Мейшань на південному заході Китаю уряд виніс ухвалу, якою чиновникам офіційно заборонили мати коханок та спати під час зборів. Порушникам загрожує штраф в розмірі 146 доларів. Нова постанова закликає чиновників зберігати чесність після закінчення робочого дня, "не мати дуже близьких відношень, з людьми, що мають до них корисливий інтерес, а також не вступати у "ненормальні" відносини з представниками протилежної статі".

Китайські чиновники "грішать" перелюбством та пристрастю до отримання хабарів. Загалом, по країні зараз близько близько 90% урядових кадрів провінційного рівня мають коханок або замішані в корупції.

"Наше місто стикається з безліччю проблем та труднощів, тому зміцнення дисципліни в рядах чиновників - це перш за все турбота про них, спроба уберегти від можливих помилок", - говорить Цзян Женьфу, секретар міського парткому.

Дисциплінарні розпорядження також стосуються зборів, на яких велику частину робочого дня проводять китайські чиновники. У щоденних телевізійних новинах зі всієї країни можна бачити десятки сплячих осіб. Відтепер урядовим служителям в Мейшане "заборонено спати, спілкуватися між собою і говорити по телефону на нарадах".

У випадку, якщо чиновник порушує розпорядження більше одного разу, йому загрожує штраф у розмірі 1 тисячі юанів (146 доларів). Злісних порушників позбавлятимуть можливості підвищення по службі.

Джерело aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.