Як жінки знайомляться з чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 06.01.2013 09:29 · Розділ: Суспільство

Незважаючи на неперевершену банальність фрази «Дівчино, можна з вами познайомитися?», близько 90% чоловіків у тій чи іншій ситуації обирають саме її для знайомства з представницями прекрасної статі. Інша ситуація з жінками. Попри небувале поширення різноманітних феміністичних тенденцій та всіляких бесід про гендерну рівність, фраза «Юначе, можна з вами познайомитися», кинута навздогін незнайомцеві, навряд чи справить потрібне враження. Точніше, враження вона точно справить, однак, скоріше за все, не таке, яке б хотілося.

Тому для того, щоб познайомитися з чоловіками, жінкам доводиться вдаватися до найрізноманітніших хитрощів та витівок. Проте не всіх дам доля обдарувала буйною фантазією, отож іноді їм доводиться звертатися за ідеями та допомогою до експертів.

Сьогодні дедалі популярнішими стають знайомства в Інтернеті. Це й не дивно, адже поступово всі сфери людського життя проектуються у віртуальну площину.

Сайт знакомств чи соціальні мережі прийшли на зміну традиційним знайомствам у кіно, кафе, на дискотеках, в гостях у друзів тощо.

Та якщо котрійсь жінці заманеться трохи розважитися та випробувати свої чари, їй в пригоді стануть поради спеціалістів, які наводять кілька прикладів невимушеного знайомства

Так, приміром, ще раніше вченим вдалося довести, що варто жінці протягом семи секунд дивитися в очі чоловікові, і він розцінить її жест як запрошення до знайомства. При цьому жест цей буде досить невимушеним та ненав’язливим: семи секунд вистачить для того, щоб спрацювала підсвідомість незнайомця, а сам він не помітив вашого відвертого зацікавлення його особою.

За твердженням експертів, більшість чоловіків готові допомогти жінкам – вони наліво й направо роздають поради. А дівчатам варто цим скористатися. Попросіть у незнайомця поради при виборі техніки чи ще чогось такого, на чому він точно повинен розумітися.

Якщо ж дівчині більше до вподоби акторська гра та веселі знайомства, то їй просто варто кинути услід незнайомцеві «Ваня, привіт! Я так давно тебе не бачила!». Увагу до себе вона точно приверне, а далі вже слід діяти по ситуації. Ви завжди зможете сказати, що він неймовірно схожий на одного вашого однокласника.

Якщо ж у дівчини є номер телефону молодого чоловіка, то можна до нього просто зателефонувати. «Ігоре (чи як там його звати), привіт! Як давно я з тобою не розмовляла!» - такий монолог, звісно, спантеличить Ігора, особливо, якщо ви одразу ж розпочнете розповідати кілька веселих історій, які трапилися з вами з моменту вашої останньої зустрічі. Однак не хвилюйтеся: головне – розпочати розмову, а далі все піде як по маслу.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.