Заборонене фото принцеси Діани продадуть з молотка Автор: lesya · Опубліковано: 04.01.2013 19:57 · Розділ: Події у світі

Цими днями відомий аукціонний дім RR Auctions виставив на продаж фотографію британської принцеси Діани, яку свого часу не наважився опублікувати популярний таблоїд Daily Mirror.

На чорно-білій фотографії зображено принцесу Діану, яка, усміхаючись, лежить на колінах у молодого чоловіка, заглибленого у прочитання книги. У кадр потрапила також пляшка з-під віскі Johnnie Walker, яку, очевидно, й спорожнили майбутня принцеса та загадковий молодик. Повідомляється, що зображення було зроблене 26 лютого 1981 року, якраз через два дні після офіційного оголошення про заручини Діани Спенсер з принцом Чарльзом. Поки що залишається нез’ясованим, що за незнайомець зображений на фотографії.

Унікальний знімок було виявлено в архіві британської газети Daily Mirror.

Аукціонний дім RR Auctions придбав фотографію ще сім років тому, однак її було виставлено на торги тільки зараз. На зображенні стоїть попередження «не публікувати». Напис зроблений олівцем поверх фотографії.

Скоріше за все, позначку зробив хтось із редакторів Daily Mirror на початку вісімдесятих років минулого століття, повважавши фотографію занадто провокаційною. За словами представника аукціонного дому, ця позначка значно підвищує вартість знімка. Взагалі, за словами аукціонерів, вартість простих архівних зображень знаменитостей зазвичай коливається в межах тисячі доларів. Однак напис, зроблений кілька десятиліть тому, дозволить продати фотографію набагато дорожче.

У даному контексті нагадаємо, що принцеса Діана була одружена з принцом Чарльзом протягом п’ятнадцяти років. У 1996 році пара розлучилася, однак до моменту офіційного розриву взаємин подружжя вже близько п'яти років жило окремо. Через рік після розлучення - 31 серпня 1997 року – принцеса Діана загинула в автокатастрофі.

Її смерть до цих пір породжує чимало домислів та догадок. Одні в усьому звинувачують папараці, які, намагаючись вистежити особисте життя принцеси, буквально переслідували її, інші твердять, ніби до вбивства причетний колишній чоловік Діани принц Чарльз. Та як би там не було, переважна більшість британців щиро шкодує з приводу трагічної загибелі улюблениці публіки принцеси Діани.

Що ж стосується аукціону та забороненої фотографії, то електронні торги, в рамках яких її й продадуть, триватимуть з 17 по 24 січня. Початкова ціна лота складе 200 доларів.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу