VentureBeat назвав найбільш інноваційні ігрові ідеї року Автор: lesya · Опубліковано: 28.12.2012 11:31 · Розділ: Розваги

В році, що минає, розробники комп’ютерних ігор запропонували геймерам гору блокбастерів, кілька авторських ігор та трохи свіжих ідей, і зовсім мало інновацій. Щоправда, така позиція творців ігор зрозуміла та в чомусь навіть виправдана: навіщо ризикувати мільярдами і вигадувати щось нове, якщо попит на ігри і так немалий? Та як би там не було, кілька ризикованих ідей в 2012 році все-таки було представлено. У даному контексті спеціалісти VentureBeat вирішили назвати найбільш інноваційні ігрові ідеї 2012 року.

1. Інтегрований геймпад. В листопаді 2012 році компанія Nintendo випустила ігровий маніпулятор Wii U з бездротовим контролером. Пристрій оснащений гіроскопом, акселерометром, набором засобів управління, вбудованою камерою та 6,2-дюймовим сенсорним дисплеєм, який є не лише засобом введення, але й дозволяє інтегрувати пристрій у гру, виводити супутню ігрову інформацію, додаткові геймплейні ракурси, використовувати пристрій в міні-іграх та системах доповненої реальності. Найповніше новий функціонал продемонструвала гра ZombiU.

2. Мовчазні історії. Мінімалізм у іграх – явище не нове. Однак гра Journey, випущена американською незалежною студією thatgamecompany, побила всі рекорди. Компанія представила захоплюючу епічну історію, в якій не було сказано жодного слова. Так, у грі нема ні діалогів, ні текстів, однак відсутність цих елементів їй явно не зашкодила. Скоріше, навпаки – вдале й тонке поєднання музики, картинок та інтерактивних елементів не потребує ніякого словесного доповнення. В результаті гра заслужила звання «кращого дослідження світу» за 2012 рік. Відзначилися в даному аспекті й інді-хоррор Slender та гра Dear Esther.

3. Деконструкція героя. Часто творці ігор намагаються зробити сюжет та все, що оточує головного героя, лише декораціями, на тлі яких вигідно б відтінявся внутрішній світ персонажа. Однак таке завдання є вкрай складним, навіть для літераторів та кінематографістів, не говорячи вже про ігри. Проте декому все ж вдалося наблизитись до мети – ігри I Am Alive, ZombiU, The Walking Dead, Spec Ops: The Line яскраво це демонструють.

4. За твердження експертів VentureBeat, квести і пригодницькі ігри продовжують користуватися попитом та розвиватися швидкими темпами. Однак це питання досить спірне, оскільки дехто вважає, що окрім Journey, у якій було кілька інноваційних ідей, ніхто нічого цікавого так і не показав.

5. VentureBeat також переконує, що ігрова індустрія дорослішає. Середній вік гравців у США становить 30 років, але це не говорить про появу нових ідей. Хоча стосовно ігрової аудиторії варто зауважити, що за 2012 рік зріс відсоток жінок-гравців – 47%, а це, можливо, й спонукатиме розробників при створенні ігор підлаштовуватися під представниць прекрасної статі.

Джерело: http://games.compulenta.ru

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.