Найбезглуздіші збіги обставин, які дарують або забирають життя Автор: lesya · Опубліковано: 27.12.2012 15:38 · Розділ: Цікаві факти

Є люди, які в усьому, що відбувається в їхньому житті, намагаються знайти якийсь потаємний зміст, знаки долі чи містичні збіги. Іноді їхні неймовірні теорії, що пояснюють ту чи іншу подію, видаються смішними та безглуздими. Однак в житті деяких людей трапляються збіги, які змушують замислитися навіть найзапекліших скептиків.

Так, приміром, з Джозефом Фіглоком, мешканцем міста Детройт, трапилася дивна історія. Сталося це в 30-х роках минулого століття. Нічого не підозрюючи, чоловік прогулювався вулицею, як раптом йому на голову з вікна багатоповерхівки звалилося однорічне немовля. На диво, ніхто не постраждав. Згодом з'ясувалося, що молода й необережна матуся просто забула зачинити вікно, а дитина забралася на підвіконня і звалилася вниз. Немовля неодмінно загинуло б, якби не Джозеф.

Що ж тут такого надзвичайного, спитаєте ви? Просто немовляті пощастило впасти на перехожого, і все… Але як тоді назвати те, що сталося рік по тому, коли Джозеф прогулювався вулицею, і раптом з вікна багатоповерхового будинку на голову йому звалився… той самий малюк. На щастя, знову всі залишились живі-здорові.

Не менш дивний випадок стався у житті Генрі Зігланда. Той був переконаний, що зміг обвести долю навкруг пальця. У 1883 році він покинув свою кохану, і дівчина наклала на себе руки. Брат померлої, впавши з горя у відчай, схопив рушницю і вистрелив у Генрі. Вирішивши, що ненависний ворог вбитий, хлопець застрелився сам.

Однак куля лише злегка зачепила обличчя Генрі й застрягла в стовбурі дерева. Через кілька років Генрі заманулося спиляти дерево, яке нагадувало йому про неприємні події. Зігланд вирішив підірвати дерево за допомогою кількох динамітних шашок, оскільки спиляти його було неможливо. І сталося неймовірне: куля, яка все ще сиділа в стовбурі дерева, вирвалася і влучила в самісіньку голову Генрі, вбивши його на місці.

Ще один, цього разу просто кумедний збіг трапився в житті трьох англійців, які подорожували в одному купе. Сталося це в1920 році. Опинившись в одному купе, чоловіки, звісно, вирішили познайомитися. І виявилося, що прізвище одного з них була Бінкхем, другого - Пауелл, а третього - Бінкхем-Пауелл. При цьому всі вони не були родичами.

Та це ще ніщо у порівнянні з трагічним збігом, який стався в житті кількох мешканців Бермудських островів у 1975 році. Одного із них випадково збило таксі, коли той катався на мопеді. Чоловік помер на місці. Рівно через рік його рідний брат загинув за аналогічних обставин. Більше того, брат загинув, катаючись на тому ж самому мопеді, був збитий тим же таксі з тим же водієм за кермом, та ще й в салоні авто знаходився той самий пасажир, що й рік тому.

Джерело: http://www.libo.ru

Інші новини розділу