Школа пригод у США пропонує перетворити навчальний процес у захоплюючу мандрівку Автор: lesya · Опубліковано: 27.12.2012 15:06 · Розділ: Освіта

У штаті Колорадо у США є школа, яка не має відбою від учнів. І справа не в тому, що Watershed School розрекламована до неможливості на зразок найпопулярніших американських університетів – система організації навчання в цій школі зможе зацікавити навіть найбільших неуків та ледарів.

Так, навчання у Watershed нагадує грандіозну мандрівку тривалістю в кілька років. Зрозуміло, що діти вивчають тут і звичні предмети, такі як математика та англійська, однак не про них зараз мова. Відмінна особливість навчального процесу в цьому закладі – в пізнавальних експедиціях, які вважаються найпродуктивнішим методом освіти. Архітектуру школярі вивчають не в задушливих кабінетах, а на вулицях міста, а на зміну урокам географії та біології прийшли сплави на байдарках по навколишніх річках та лісові мандрівки.

Більше того, в школі було запроваджено програму Farm to Table, в рамках якої учнів відправляють на одну з шести місцевих ферм, де вони вивчають принципи роботи господарств.

Вчителі закладу допомагають учням писати пісні, організовувати рок-групи, збирати роботів та придумувати сценарії для відеоігор. Окрім традиційних видів спорту, учні займаються йогою, катаються на гірських велосипедах та грають у фрісбі.

Бажання залучити якомога більше учнів до процесу шкільного навчання спонукає вчителів вдаватися до найрізноманітніших методів, які дозволили б експериментальним шляхом вивести ідеальну формулу освітнього процесу. Іноді такі експерименти видаються досить дивними, хоча й у відсутності мотивації їх звинуватити не можна.

Так, приміром, канадську школу ALPHA Alternative School називають школою без дисципліни. Відкрилася вона у 1972 році, і тут панує атмосфера вічної неслухняності. Вчителі не ставлять оцінок, не задають домашніх завдань. В школі немає суворого розкладу. За написаний на дошці матюк тут ніхто не лаятиме.

Одним словом, учні самі вирішують, як провести день та які заняття їм варто відвідати. Класи формують не за віком, а за інтересами. Окрім традиційних математики та граматики, тут проходять заняття з ліплення, кулінарії та навіть елементарної філософії. Основне завдання, яке ставиться перед вчителями, - не заважати учням.

Якщо у школі виникає конфліктна ситуація, то її вирішує спеціальний комітет, до складу якого входять і вчителі, й учні.

Ще однією школою з украй новаторським підходом до навчання є Хорова Академія Гарлема – тут зусилля вчителів спрямовані насамперед на розвиток прихованих талантів учнів. Основна програма базується на уроках співу, танців, гри на музичних інструментах. Не залишають без уваги й фізичний розвиток учнів: у школі є бейсбольна і футбольна команди.

Подготовьтесь к выпускным экзаменам. Подготовка к егэ по обществознанию будет проще, если вы воспользуетесь советами нашего сайта.

Джерело: http://www.forbes.ru

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.