Polaroid підтвердив випуск бездзеркального фотоапарата на Android Автор: lesya · Опубліковано: 27.12.2012 10:16 · Розділ: Нові технології

Нещодавно представники компанії Polaroid в інтерв'ю журналістам видання Imaging Resource підтвердили свій намір найближчим часом випустити бездзеркальний фотоапарат зі змінною оптикою, який працюватиме під управлінням Android.

Модель отримала назву IM1836. Новинку представлять на виставці CES 2013, яка проходитиме з 8 по 11 січня у Лас-Вегасі (штат Невада, США). За словами глави компанії Скотта Харді (Scott Hardy), характеристики пристрою будуть розкриті в рамках виставки.

На даний момент відомо лише, що пристрій оснастять 3,5-дюймовим сенсорним екраном, 18-мегапіксельною матрицею та модулем Wi-Fi. Фотоапарат працюватиме на базі Android 4; нова програма підтримуватиме також програми з Google Play. Бездзеркальну фотокамеру обладнають слотом для карти пам'яті, об'єктивом з трьохкратним збільшенням, інтерфейсом HDMI. Пристрій підтримує функцію розпізнавання моргання та панорамної зйомки.

Бездзеркальний фотоапарат від Polaroid
Бездзеркальний фотоапарат від Polaroid


За словами розробників, всі власники нового пристрою зможуть «користуватися браузерами та запускати ігри, обробляти електронну пошту, прослуховувати музичні альбоми та робити замітки в календарі». Окрім того, до комплекту фотокамери увійде, скоріше за все, і змінний об'єктив.

У даному контексті зауважимо, що це вже не перший фотоапарат від Polaroid на базі Android. Цього року на виставці CES 2012 компанія представила камеру SC1630 з 16-мегапіксельною матрицею та 3,2-дюймовим екраном. Пристрій дозволяв здійснювати дзвінки. Та попри свої доволі привабливі характеристики SC1630 так і не надійшов у продаж.

Зазначимо також, що в 2012 році фотоапарати на базі Android випустили ще дві компанії - Nikon (Coolpix S800c) і Samsung (Galaxy Camera) зі стільниковим модулем.

Зауважимо, що популярні сьогодні бездзеркальні фотокамери мають цілу низку переваг. Вони дозволяють позбутися громіздкої дзеркальної пентапризми, зберігши при цьому переваги дзеркального фотоапарата, серед яких найважливішими є змінні об'єктиви, великий розмір матриці, покращена обробка зображень тощо.

Такі камери є легшими, ніж дзеркальні, при цьому вони абсолютно не поступаються якістю цифровим дзеркальним фотоапаратам. Окрім того, можливість зменшення механічних частин всередині пристрою дозволяють зробити його більш функціональним, впровадивши в них функцію зйомки HD-відео.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.