Названо найпопулярніші сервіси для проведення вебінарів Автор: lesya · Опубліковано: 02.11.2014 20:18 · Розділ: Суспільство

Сьогодні Інтернет проник практично в усі сфери життя, подарувавши людству нові можливості та відкривши необмежений простір для найрізноманітніших аспектів нашої діяльності. Всесвітня мережа допомагає нам виконувати різні завдання, продиктовані повсякденним існуванням, не покидаючи стін власного помешкання.

Останнім часом дедалі більшої популярності набувають вебінари – англ. webinar – різного роду тренінги, конференції та семінари, які проходять в режимі онлайн.

Популярність вебінарів зіграла на руку багатьом компаніям, дозволивши скоротити витрати на навчання та підвищення кваліфікації своїх співробітників. Окрім того, ця форма навчання дозволить зекономити час – вибравши вебінар з-поміж традиційних форм семінару, ви позбудетеся необхідності витрачати дорогоцінні години на пошук необхідних курсів та добирання до місця призначення.

З іншого боку, вебінар дозволяє не лише освоїти нові знання, але й пристойно заробити, поділившись інформацією з іншими.

Однак проведення вебінару – річ не така проста, як може видатися на перший погляд. При підготовці веб-конференції необхідно врахувати цілу низку нюансів. І найперше, на що слід звернути увагу, говорять фахівці, - це на сервіс для проведення вебінару. Справа в тому, що на сьогоднішній день сервісів для проведення вебінарів є чимало, проте вони відрізняються тарифами, якістю, набором певних функцій тощо.

Поряд з платними сервісами для проведення вебінарів існують і безкоштовні, якість послуг яких не поступається першим. Ось кілька найпопулярніших російськомовних безкоштовних сервісів для організації вебінарів.

1. WizIQ.com. Цей сервіс має англійський інтерфейс, дозволяючи при цьому робити анонси та проводити конференцію на російській мові. Окрім того, учні отримують можливість пошуку по сайту.

Реєстрація на сервісі безкоштовна, але необхідна. Під час вебінару ви зможете розмовляти з ведучим не лише в чаті, але й голосом, якщо він увімкне вам мікрофон, звісно. Користувачі також отримують можливість підписуватися на нові вебінари якогось конкретного ведучого, писати відгуки та вступити в соціальну мережу сервісу. На сайті доступні записи вебінарів.

2. OnWebinar.ru. Цей сервіс виключно російськомовний. Ведучим слід завантажити спеціальну програму, призначену для створення анонсу вебінару та його організації. Залишає бажати кращого якість звуку, проте неполадки трапляються нечасто. Та й творці сервісу оперативно реагують на скарги користувачів.

А ще сервіс пропонує чимало вебінарів, які не потребують попередньої реєстрації.

3. GeniRoom.com. Цей двомовний сервіс вирізняється високою якістю трансляції відео- та аудіоматеріалів. Сервіс пропонує підписку на вебінари конкретного ведучого, нагадує про початок конференції за годину до призначеного часу, надає користувачам можливість оцінити якість вебінару та побачити його рейтинг.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.