Аргентинка виходить заміж за вбивцю своєї сестри-близнючки Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2012 18:10 · Розділ: Кримінал

В Аргентині одруження двох закоханих викликало хвилю непідробного обурення. Громадськість схвилював та вразив вчинок такої собі Едіт Касас, яка вирішила вступити в шлюб з убивцею своєї сестри-близнючки Йоганни Касас.

Так, на даний час наречений молодої аргентинки Віктор Сінголані відбуває 13-річний термін тюремного ув'язнення за звинуваченням у вбивстві своєї колишньої дівчини Йоганни Касас, яка доводилася рідною сестрою його теперішній нареченій. Дата весілля була назначена на 21 грудня цього року, однак в останній момент влада відклала обряд одруження на вимогу матері обох наречених вбивці. Жінка переконана, що її доньці загрожує небезпека – якщо Сінголані вбив Йоганну, то він не зупиниться і перед вбивством Едіт, якщо щось піде не так.

«Це не вкладається в моїй голові. Моя дочка нездорова. Я вимагаю, щоб її обстежили психіатри», - говорить з цього приводу Марселіна дель Кармен Ореллана. Батько також відмовився від доньки, назвавши її зрадницею.

Нагадаємо, що тіло аргентинської моделі Йоганни Касас з двома вогнепальними пораненнями в голову було виявлене в липні 2010 року в околицях Піко-Трункадо в провінції Санта-Крус. У вбивстві моделі також звинуватили Маркоса Діаса, який на даний час також перебуває у в'язниці. Останній зустрічався з дівчиною на момент її смерті.

Незважаючи на обурення суспільства та заборону рідних, Едіт налаштована вкрай рішуче. «Я вийду за нього заміж, і крапка», - відрізала дівчина. Тепер Едіт чекає огляду психіатрів, які повинні переконатися, що з дівчиною все гаразд.

Наречена звинуватила свою матір в тому, що вона влаштувала весь цей безлад, виставивши напоказ її особисте життя. Едіт переконана, що її обранець не винен, а суд прийняв помилкове рішення. На цьому наполягає й Віктор Сінголані, називаючи себе «хлопцем, який і мухи не скривдить».

Касас і Сінголані не зупинило навіть те, що на 21 грудня забобонні мешканці Землі намітили апокаліпсис. Набагато сильніше їх збентежила аргентинська громадськість, яка не могла стримати свого гніву. Для того, щоб церемонія відбулася в спокійній атмосфері, Едіт і Віктор вирішили одружитися за тюремними стінами, хоча влада й дала дозвіл на укладення шлюбу у відділі реєстрації цивільного стану.

«Я кохав Йоганну. Але тепер я кохаю Едіт, - поділився своїми суперечливими почуттями наречений-вбивця. - У мене є красива наречена, і я збираюся з нею одружитися».

Джерело: http://copypast.ru

Інші новини розділу