Суд у США підтримав чоловіка, який звільнив підлеглу за надмірну привабливість Автор: lesya · Опубліковано: 24.12.2012 12:38 · Розділ: Події у світі

Минулого тижня Верховний суд штату Айова виправдав дії дантиста Джеймса Найта, який звільнив з роботи свою помічницю за те, що вона гарно виглядає. Згідно з рішенням суду, лікар вчинив відповідно до закону, звільнивши свою підлеглу Мелісу Нельсон, вина якої полягає в тому, що вона дуже приваблива і становить загрозу для шлюбу свого боса. Про це повідомляє сайт новинної служби CNN.

За інформацією видання, суддівське журі, до складу якого увійшло вісім чоловіків, в ході судового процесу дійшло висновку, що начальники мають право звільняти співробітників, чарівності яких вони протистояти не можуть. Однак таке право вони мають тільки в тому випадку, якщо з підлеглими їх не пов'язують романтичні взаємини.

Меліса Нельсон, щаслива дружина і мати, заявила в інтерв'ю CNN, що вважає рішення суду вкрай несправедливим. Проте суддя Едвард Менсфілд дотримується іншої точки зору. Він переконаний, що цей вердикт, хоч і несправедливий, однак вірний з точки зору законів штату Айова, оскільки звільнення було мотивоване почуттями, а не дискримінацією за гендерною ознакою.

За словами лікаря, його дружина не може жити спокійно, знаючи, що в нього така красива співробітниця. Та й сам він вбачає в Мелісі потенційну загрозу своєму шлюбу.

У даному контексті адвокат Джеймса Найта вбачає в рішенні суду перемогу сімейних цінностей. Він також підкреслив, що рішення його клієнта було продиктоване прагненням зберегти сім'ю.

У відповідь на це адвокат Меліси зауважив, що судді проігнорували факт дискримінації жінки за місцем роботи. За його словами, все сталося тому, що його підзахисна не була зацікавлена у романтичних взаєминах зі своїм босом, ніяк не заохочуючи його почуттів, оскільки щаслива в шлюбі з чоловіком.

Зауважимо також, що після звільнення з роботи соціальний статус та умови праці колишньої помічниці дантиста різко погіршилися - тепер вона працює офіціанткою шість ночей на тиждень.

Помічницею стоматолога жінка пропрацювала десять років, сумлінно виконуючи свої обов’язки. Єдине зауваження, яке до неї мав лікар, це те, що на роботу вона з’являлася в занадто відвертому вбранні, на що неодноразово нарікав Найт, говорячи, що Меліса відволікає його від роботи. Після звільнення з роботи Меліса Нельсон подала на колишнього роботодавця до суду, звинувативши його в дискримінації за статевою приналежністю. Жінка переконує, що Джеймс ніколи б її не звільнив, якби вона була чоловіком. Це визнав і сам Джеймс Найт.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу