За повідомлення у Facebook доведеться платити Автор: lesya · Опубліковано: 23.12.2012 16:47 · Розділ: Економіка

Мережа вводить платню за повідомлення (фото з habrahabr.ru)
Мережа вводить платню за повідомлення (фото з habrahabr.ru)

Нещодавно найпопулярніша в світі соціальна мережа Facebook розпочала тестування системи платного відправлення повідомлень. Тепер користувачі, які не входять до списку друзів людини, зможуть надсилати їй повідомлення за один долар.

Повідомляється, що Facebook ввела платні повідомлення в якості експерименту. Заплативши всього один долар, можна буде відправляти повідомлення людям, які не входять до списку ваших друзів.

Оплачені повідомлення від невідомих користувачів скеровуватимуться не в папку «інше», куди вони потрапляють зараз, а в основну папку «вхідні». Нововведення дозволить відправляти повідомлення спікерам та учасникам різноманітних заходів.

За словами представників Facebook, в результаті проведення низки досліджень вдалося виявити, що введення платні за відправку повідомлень може стати одним із найефективніших способів, які дозволять уникнути небажаних повідомлень та оптимізувати доставку корисних повідомлень користувачам.

Функція платних повідомлень буде доступна виключно індивідуальним користувачам - фізичним особам. Отож таким брендам, як, приміром, Coca-Cola, не дозволять здійснювати масову розсилку повідомлень. Кожен користувач зможе отримувати не більше одного повідомлення від незнайомої йому людини на тиждень.

В експерименті візьме участь невелика кількість користувачів із США. За словами авторів ідеї, нововведення спрямоване насамперед на вирішення ситуації, коли ні налаштування, встановлені самим користувачем, ні системи антиспаму не діють.

На сьогоднішній день користувачі Facebook можуть самостійно налаштовувати список відправників повідомлень. Кожен учасник соціальної мережі може встановити певні обмеження, після чого повідомлення від друзів надходитимуть в папку «вхідні», тоді як інформація від небажаних користувачів або тих, з ким людина не знайома в соціальній мережі, потраплятиме в папку «інше».

Зауважимо також, що аналогічну платну систему відправлення повідомлень використовує соціальна мережа LinkedIn. Однак вона дозволяє компаніям надсилати повідомлення з інформацією про свої продукти за відповідну плату.

До речі, це вже не перша спроба Facebook схожого напрямку. Трохи раніше компанія запустила можливість платного просування повідомлень користувачів. Заплативши всього сім доларів, кожен отримував можливість розміщувати записи в стрічці новин на вигідніших позиціях.

Джерело: http://www.rtkorr.com/

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.