В Канаді орел мало не поцупив малюка Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2012 21:20 · Розділ: Події у світі

Орел хотів украсти дитину (фото з dni.ru)
Орел хотів украсти дитину (фото з dni.ru)

Мирна прогулянка парком ледь не закінчилася для сім’ї канадців трагедією: в самісінькому центрі Монреаля орел мало не поцупив маленького хлопчика. Випадковий перехожий зафіксував на відеокамеру момент, як хижак спускається з висоти, хапає дитину і встигає пронести її кілька метрів, після чого впускає на траву, повідомляє Daily Mail.

На щастя, дитина пробула в кігтях хижака зовсім недовго - приблизно через дві секунди польоту орел впустив малюка. Переляканий хлопчик розплакався, однак, на превелику радість батьків, не постраждав. Вік та ім'я хлопчика не повідомляється.

Відомо лише, що інцидент стався в громадському парку в одному з найжвавіших районів Монреаля. Очевидець знімав на камеру, як хижак кружляє над парком, й цілком випадково чоловікові вдалося зняти момент, коли хижак спробував поцупити малюка. Побачивши, що сталося, автор відео підбіг до шокованих батьків хлопчика і переконався, що все в порядку. Пізніше він виклав відео на Youtube.

Однак на користувачів Інтернету відео не справило належного враження. Деякі з них переконані, що ролик є звичайнісінькою підробкою. Скептики говорять, що для створення цього відео напевно використовувалися відеоредактори, оскільки в деяких моментах тіні падають неправильно.

У даному контексті нагадаємо, що золотий орел або беркут є одним з найбільших хижаків сімейства яструбиних. Поширений цей вид у північній півкулі, зазвичай він уникає районів, масово заселених людьми.

А кількома днями раніше в центрі світової уваги опинився інший хижий птах, цього разу стерв’ятник, якого офіційні особи Судану звинуватили у шпигунстві на користь Ізраїлю. На тілі стерв'ятника було виявлено GPS пристрій і спеціальний апарат на сонячних батареях, який пересилав знімки через супутник.

Птаха було виявлено в місті Керейнек в західному регіоні Судану Дарфур. До ноги стерв’ятника було прив’язано ярлик з написом «Служба з охорони природи Ізраїлю» та «Університет Хебрю, Єрусалим».

За словами представників влади Ізраїлю, стерв'ятник, який може пролітати до 375 миль на день, і справді був забезпечений спеціальним устаткуванням, однак робилося це виключно в наукових цілях.


У жовтні цього року влада Судану звинуватила Ізраїль у бомбардуванні складу амуніції, розташованому неподалік столиці країни Хартуму. В результаті атаки загинули дві особи. Ізраїль ситуацію не прокоментував.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу