Найнебезпечнішим регіоном світу визнано Латинську Америку Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2012 20:25 · Розділ: Суспільство

Провівши аналіз статистичних даних, експерти дійшли висновку, що найбільш небезпечним регіоном нашої планети є зовсім не Близький або ж Середній Схід, де постійно точаться воєнні конфлікти, а, як не дивно, Латинська Америка. Більшість населення цих країн вже змирилася з тим, що живе пліч-о-пліч зі злочинністю. Це, однак, не заважає латиноамериканцям бути найщасливішими людьми в світі.

Так, за статистикою, на країни Латинської Америки припадає 42% вчинених у світі злочинів та лише 8% населення. Показник вбивств у США уп’ятеро нижчий, ніж в середньому по Латинській Америці.

Спеціалісти наводять шокуючі цифри: цього року війна в Афганістані забрала життя 3238 осіб – стільки ж убивств скоєно в Бразилії всього за один місяць. І так кожного місяця. Дванадцять Афганістанів за рік… Під час недавнього конфлікту між палестинцями та ізраїльтянами загинуло приблизно стільки людей, скільки за один «гарячий» уік-енд у венесуельському Каракасі. Кількість вбивств знижується в цілому світі, але тільки не в Латинській Америці. Навпаки, тут рівень злочинності продовжує зростати.

Виходить, що шансів загинути під час прогулянки вулицями Багдада значно менше, ніж розпрощатися з життям десь у Гватемалі. Сальвадор, Гватемала та Гондурас демонструють найвищі темпи росту злочинності. Та й в інших країнах континенту рівень злочинності дуже високий – в минулому році в Бразилії щодня вбивали в середньому по 112 осіб, в Мексиці – 71.

Намагаючись пояснити таку схильність до вбивств у Латинській Америці, експерти губляться в догадках. Одні говорять, що причиною цього є бідність населення. Та якщо б це було так, тоді в Китаї вбивств було б значно більше, ніж у Бразилії. Інші причину нещасть вбачають у демократії, переконуючи, що авторитарні режими можуть абсолютно безкарно пригнічувати злочинність. Тоді чому в Індії, країні з найбільшою демократією в світі та одним з найвищих рівнів бідності, кількість вбивств відчутно нижча, ніж у тій же Латинській Америці?

Дехто причиною такої кількості вбивств називає вживання наркотиків і наркоторгівлю. Однак жодна держава в цілому світі не споживає стільки наркотиків, скільки США. Що стосується наркотрафіку, то Мексика для США – це як Марокко для Європи - бідна держава продає наркотики багатим сусідам. Однак за кількістю вбивств Мексика випереджає Марокко в декілька разів.

Відповіді на всі ці запитання знайти поки що не вдалося. Однак украй високий рівень злочинності не завадив латиноамериканцям стати найщасливішими мешканцями нашої планети.

Так, в результаті опитування, проведеного спеціалістами консалтингової компанії Gallup Inc, з’ясувалося, що сім із десяти найщасливіших країн світу заселені латиноамериканцями. Учасниками опитування стало більше 150 тисяч осіб з різних країн світу.

І, як не дивно, перші позиції в рейтингу дісталися країнам, які вважаються бідними з точки зору традиційних понять процвітання. Приміром, до списку потрапила все та ж Гватемала, яка стала сьомою, - країна, охоплена десятиліттями громадянських воєн, де зафіксовано один з найвищих рівнів убивств у цілому світі. «У Гватемалі люди завжди посміхаються», - говорить Луз Касстіліо, інструктор з серфінгу – «Незважаючи на проблеми, яких у нас чимало, ми можемо абстрагуватися від них завдяки тій природній красі, яка нас оточує».

До списку також потрапили Таїланд, Тринідад і Тобаго, Венесуела, Сальвадор, Парагвай і Панама.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.