Американці вибрали 10 найкращих двигунів Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2012 15:37 · Розділ: Авто-мото

Експерти оцінили 40 моторів (фото з сайту motor.ru)
Експерти оцінили 40 моторів (фото з сайту motor.ru)

Нещодавно автомобільні експерти із США взяли участь у спеціальному випробуванні, вибравши десяток кращих автомобільних двигунів сучасності. Конкурс проводиться співробітниками видання Ward's Auto вже не вперше – цьогорічні змагання стали дев’ятнадцятими з моменту заснування конкурсу. Як і в минулому році, половина місць у рейтингу дісталася компактним чотирициліндровим моторам.

Так, цими днями американське видання Ward's Auto підбило підсумки дев’ятнадцятого конкурсу, який проходив під назвою «Двигун року». В рамках конкурсу експерти не проводили стендових випробувань, вимірів або ж ресурсних тестів. Учасники цікавого дослідження просто-на-просто взяли сорок автомобілів, які повинні вийти на американський ринок не пізніше першого кварталу наступного року, і колесили дорогами Детройта протягом жовтня-грудня цього року, імітуючи щоденні поїздки. При оцінюванні характеристик двигунів до уваги бралися наступні показники моторів: потужність, застосування сучасних технологій, паливну економічність, рівень шумів та вібрацій.

Більше чверті випробовуваних автомобілів - 11 моделей від різних виробників - були оснащені гібридними або електричними силовими установками. Проте до десятка кращих не потрапила жодна з них. Зате, як і рік тому, рівно половину списку зайняли «четвірки». До рейтингу кращих потрапив також дволітровий оппозит Subaru. Переможці конкурсу отримають нагороди під час мотор шоу, яке відбудеться в Детройті.

Десяток кращих двигунів 2013 року, складений експертами видання, виглядає наступним чином:

1. На першому місці опинився двигун 3.0L TFSI Supercharged DOHC V-6 Audi S5;

2. Друга позиція дісталася 2.0L N20 Turbocharged DOHC I-4 BMW 328i;

3. Третім став 3.0L N55 Turbocharged DOHC I-6 BMW 135is coupe;

4. Четверта сходинка дісталася 3.6L Pentastar DOHC V-6 Dodge Ram 1500;

5. На п’ятому місці опинився агрегат 2.0L EcoBoost DOHC I-4 Ford Focus ST / Taurus;

6. Шоста позиція у 5.8L Supercharged DOHC V-8 Ford Shelby GT500;

7. Сьомим став двигун 2.0L Turbocharged DOHC I-4 Cadillac ATS;

8. Восьма позиція у 2.4L DOHC I-4 Honda Accord Sport;

9. Дев’яте місце виборов мотор 3.5L SOHC V-6 Honda Accord;

10. Замикає десяток найкращих двигунів 2013 року 2.0L FA DOHC H-4 Boxer Subaru BRZ.

Джерело: http://subcar.org/news

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.