Найбільш надійні автомобілі Nissan випускають у Петербурзі Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2012 13:25 · Розділ: Авто-мото

Ніссан у Росії (фото з webpark.ru)
Ніссан у Росії (фото з webpark.ru)

Цими днями підприємство японської компанії-автовиробника Nissan, розташоване в Північній столиці Росії – Санкт-Петербурзі, отримало нагороду «Кращий завод Nissan 2012 за якістю продукції, що випускається».

Так, декілька днів тому компанія Nissan у Росії оголосила про те, що глобальну нагороду «Кращий завод Nissan 2012 року за якістю випущеної продукції» присудили заводу Nissan у Санкт-Петербурзі. Головним критерієм оцінювання якості автомобілів, випущених заводом, став найнижчий показник кількості звернень клієнтів у дилерські центри з питань якості автомобілів протягом встановленого періоду після продажу.

Почесну нагороду було урочисто вручено два дні тому, 18 грудня, Коліном Лоутером, віце-президентом з питань інженерної підготовки виробництва та забезпечення якості виробленої продукції компанії Nissan у Європі. Нагородження проводилося в присутності співробітників підприємства, а прийняв її директор заводу Nissan у Санкт-Петербурзі Дмитро Михайлов.

За словами Михайлова, той факт, що саме російський завод отримав цю нагороду, має величезне значення. Він яскраво демонструє, що російські клієнти компанії Nissan задоволені роботою заводу. Окрім того, висока якість виробництва автомобілів у Росії - це успішний досвід, який обов’язково знадобиться компанії для майбутнього розширення виробництва в країні.

У даному контексті варто відзначити, що цього року на заводі було відкрито спеціальний тренінг-центр, покликаний навчити стандартам виробничої системи Nissan та підготувати виробничий персонал до роботи на лінії. Окрім того, фахівці петербурзького заводу надають підтримку спеціалістам АвтоВАЗу, які розпочали роботу над випуском моделі Nissan Almera.

Зазначимо також, що підприємство «Ніссан Менуфекчурінг Рус» до 2014 року планують суттєво розширити, що дозволить випускати на його конвеєрі до п’яти моделей Nissan. На сьогоднішній день на заводі налаштований випуск всього лише трьох моделей Ніссан - X-Trail, Murano і Teana. Через два роки, у 2014, завод випускатиме нове покоління Nissan Qashqai. Про п'яту модель, яку вироблятимуть на петербурзькому заводі японського автовиробника, поки що не відомо нічого, однак Дмитро Михайлов запевнив журналістів, що це буде не бюджетна модель.

Джерело: http://www.kolesa.ru

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.