Кілька порад, які мільярдери запам'ятали на все життя Автор: lesya · Опубліковано: 20.12.2012 11:10 · Розділ: Цікаві факти

Досягти чогось в житті дуже тяжко без підтримки друзів та колег. Найуспішніші підприємці світу не соромляться визнати, що багато чим у своєму житті вони завдячують цінним порадам оточуючих. У даному контексті співробітники видання Business Insider вирішили скласти список найцікавіших порад від знаменитих на увесь світ підприємців.

1. Террі Ландгрен, керуючий директор Macy's, одного разу отримав цінну пораду від Джина Росса, яка стала чи не основним девізом підприємця. Росс сказав: «Ти не будеш робити цього все своє життя, а лише певний відрізок часу. І якщо ти робитимеш це дуже й дуже добре, всі це неодмінно побачать, і тобі запропонують щось нове. Знову ж таки, роби це добре, після чого тобі знову запропонують щось нове».

2. Теперішній глава компанії Goldman Sachs Ллойд Бланкфейн у 80-хх роках минулого століття почув від свого начальника наступне: «Завжди запитуй думку підлеглих, а вже тоді висловлюй свою точку зору.

Поведінка твоїх підлеглих прямо залежатиме від того, як ти поводишся у тій чи іншій критичній ситуації».

3. Виконавчий директор корпорації Google Ерік Шмідт переконаний, що порада, отримана колись від друга, дуже допомогла йому в житті. «Знайди спосіб сказати «так» різним речам. Скажи «так» подорожам у нові країни, знайомству з новими друзями, відкриттю невідомого. «Так» - це спосіб отримання першої роботи та вашої наступної роботи, вашої дружини та навіть ваших дітей».

4. Уоррен Баффет, який на сьогоднішній день є главою компанії Berkshire Hathaway, одного разу почув від Томаса Мерфі дивну річ. «Ніколи не забувай, Уоррен, що ти можеш послати когось в пекло завтра. Ні в якому разі не відмовляйся від цього права. Але сьогодні тримай свій язик за зубами і поглянь, як будуть розвиватися події», - говорив той, і з роками Баффет зрозумів, що ці слова були однією з найцінніших порад, які він почув у житті.

5. Уоррен Баффет, у свою чергу, давав поради Біллу Гейтсу, який на сьогоднішній день є главою корпорації Microsoft. «Уоррен Баффет навчив мене багатьом речам, спонукав приготуватися до того, що в якийсь момент у мене з'явиться можливість повернути багатство людям. Ще до створення благодійного фонду я прочитав дуже багато речей про філантропію минулого та про те, як вони все це робили».

6. Мохамед Ель-Еріан, глава PIMCO, найціннішими порадами в житті вважає ті, які давав йому батько. Одного разу майбутній мільярдер запитав свого батька, чому вони виписують аж чотири газети. На що почув: «Якщо ти не читаєш різні точки зору, твій розум закривається і ти стаєш заручником однієї точки зору, яку ніколи не ставиш під сумнів».

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу