У Мексиці виявили кладовище інопланетян Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2012 20:45 · Розділ: Наука

Кладовище інопланетян (фото з obozrevatel.com)
Кладовище інопланетян (фото з obozrevatel.com)

Неподалік селища Онавас в штаті Сонора на заході Мексики археологи виявили досить цікаве поховання. За попередніми даними, вік поховання становить близько тисячі років, тут покояться останки більше 25 осіб. У половини з них сильно деформовані черепи, через що вони нагадують не останки людей, а, скоріше, рештки істот на зразок головних персонажів фільму «Чужий», повідомляє Daily Mail. Окрім того, в значної частини скелетів археологи виявили пошкоджені зуби.

Вчені підкреслюють, що ніколи раніше їм не доводилося зустрічати нічого подібного ні в цих місцях, ні в інших регіонах, де колись проживали мезоамериканські народи.

«Схоже на те, що деформація черепа в мезоамериканській культурі використовувалася для того, щоб відрізнити представників однієї соціальної групи від іншої. Її могли проводити й у ритуальних цілях», - говорить з цього приводу директор науково-дослідного проекту Крістіна Гарсіа Морено.

Що ж стосується пошкоджень зубів, то вони, згідно з теорією, були зроблені за життя покійних, ще тоді, коли вони були підлітками. «Різного роду стоматологічні пошкодження розглядалися як обряд посвячення в підлітковому віці», - пояснює Морено. За словами спеціалістів, в одного з похованих на рівні живота кістки були деформовані на зразок панцира черепахи. Пояснити причину та суть цієї деформації вченим поки що не вдалося.

За твердженням археологів, виявлене ними поховання є по-справжньому унікальним. Так, подібні могильники раніше не знаходили не лише на території Мексики, але й на південному заході США. Морено також розповіла, що, згідно з історичними джерелами, місце, де виявили поховання, колись належало індіанцям племені пімас.

У даному контексті доцільно нагадати, що три роки тому, в 2009, в Центральній Африці вчені розшукали цвинтар інопланетних прибульців, похованих близько п’яти століть тому. В могилах було знайдено не менше 200 тіл, які на диво добре збереглися. Розкопки проводилися під керівництвом швейцарського антрополога доктора Уго Деті.

Загадкове поховання було виявлене під час дослідження руандійських джунглів. В кожній могилі поховано по п’ять тіл. Невідомі істоти були досить високими – їхній ріст сягав 2 м 13 см. Голови непропорційно великі, рота, носа та очей немає взагалі. Вчені припустили, що ці особи спілкувалися телепатично, а переміщалися по місцевості за допомогою якогось біологічного радара, як летючі миші.

Уго Деті також припустив, що прибульці були частиною інопланетного десанту, який після висадки на Землю зіткнувся зі смертельним вірусом. Інопланетяни, які не мали імунітету до земних хвороб, могли загинути навіть від звичайного ГРЗ.

«Дехто повинен був вижити та повернутися додому, оскільки в околицях немає ні космічного корабля, ні його уламків», - говорить Деті.

Джерело: http://news.rambler.ru http://newsland.com/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.