МВС розробило гру для соціальної мережі "ВКонтакті" Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2012 18:34 · Розділ: Розваги

Міністерство Внутрішніх Справ Росії завершило розробку комп’ютерної гри під назвою «Особливо важлива справа», пограти в яку зможуть користувачі соціальної мережі «ВКонтакті». Відомство запропонувало всім бажаючим спробувати себе в ролі сищиків.

Так, співробітники МВС РФ розробили та впровадили в соціальну мережу «Вконтакте» комп'ютерну інтелектуально-розважальну гру, в якій кожен гравець отримує унікальну можливість безпосередньо взяти участь у розкритті злочину.

Фактично кожен гравець отримує можливість керувати діями оперуповноваженого карного розшуку районного управління МВС Росії, який отримує завдання розкрити зухвалий злочин - пограбування школи, повідомляють представники відомства.

«Головне завдання, яке ставили перед собою розробники цієї вельми оригінальної гри, - на практиці показати, які відповідальні та непрості рішення іноді доводиться приймати співробітникам карного розшуку при розкритті злочинів.

Користувачі зможуть побачити, скільки сил і часу потрібно витратити для того, щоб вийти на слід зловмисників», - говориться в повідомленні МВС.

На початку гри на екрані перед користувачем з'являється робочий кабінет сищика, в якому раптово дзвонить телефон. Виявляється, що телефонують з чергової частини, повідомляючи про скоєння нового злочину. Перше завдання, яке отримує гравець, що виконує роль співробітника карного розшуку, - це дістатися до місця події. Гравець повинен вибрати оптимальний маршрут свого пересування, керуючись при цьому даними Державтоінспекції.

Після «прибуття» на місце злочину оперативник змушений виконати низку складних завдань, спрямованих на розкриття злочину. Поліцейському допомагають свідки, численні підказки та спеціальні запитання.

Окрім того, гравці отримають різноманітну інформацію про діяльність Міністерства Внутрішніх Справ Росії, ознайомившись зі специфікою роботи карного розшуку.

Зазначимо також, що гра «Особливо важлива справа» стала третім додатком, створеним для офіційної групи Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації в соціальній мережі «ВКонтакте».

Нагадаємо, що офіційна група МВС Росії «ВКонтакте» існує з квітня минулого року. На сьогоднішній день вона налічує більше 71 000 учасників. «Поліцейська» група на даний час вже має два ігрових додатки – «Спіймай зловмисника» та «Дізнайся, який ти поліцейський!».

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.