Samsung стала лідером серед виробників стільникових апаратів Автор: lesya · Опубліковано: 19.12.2012 12:10 · Розділ: Економіка

Фото з hi-teh.net
Фото з hi-teh.net

Цими днями співробітники компанії IHS iSuppli вирішили підвести попередні підсумки розвитку ринку стільникових апаратів у році, що минає.

За даними експертів, у 2012-му році продажі мобільних телефонів та смартфонів зросли у порівнянні з минулим роком всього на 1%. При цьому попит на комунікатори зріс на цілих 35,5%.

Більше того, вперше за чотирнадцять років компанія-виробник мобільних телефонів Nokia поступилася лідерством у світовому рейтингу виробників стільникових пристроїв: частка компанії на ринку мобільних телефонів знизилася з 30% в минулому до 24% у 2012.

Компанію Nokia обігнав виробник техніки Samsung, якому належить 29% глобального ринку. Минулого року корейці займали всього 24% цієї галузі.

Третє місце, за попередніми підрахунками, дістанеться Apple, частка якої на ринку мобільних пристроїв протягом року зросла з 7% до 10%.

Далі в рейтингу аналітиків IHS iSuppli розташувалися ZTE і LG з показником у 6% і 4% відповідно. В минулому році цим компаніям дісталося по 6% ринку мобільних пристроїв.

До речі, за підрахунками експертів, в сегменті смартфонів лідерство також дісталося корейському виробнику. Частка Samsung протягом року зросла з 20% до 28%. Apple, якій дісталася друга сходинка, зміцнила позиції, піднявшись з 19% до 20%. Покупців втратила все та ж Nokia, яка замикає трійку лідерів: частка цієї компанії на ринку смартфонів різко впала: з 16% у минулому році вона знизилася до 5% у 2012. Далі розташувалися HTC і RIM, яким дісталося по 5% ринку комунікаторів проти 9% та 11% в році минулому.

У даному контексті відзначимо, що компанія Samsung вже більше п'яти років утримує лідерство й на світовому ринку моніторів, впевнено зайнявши повідні позиції в різних сегментах.

Такий успіх корейського виробника спеціалісти пояснюють цілою низкою факторів. По-перше, компанія продовжує випуск продуктів преміум-класу, серед яких професійні монітори та 3D-монітори. Поряд з цим виробник створює нові категорії пристроїв. Приміром, на початку квітня цього року компанія представила в Україні інноваційний монітор Samsung. Цей LED-монітор серії 7 має екран діагоналлю 27 дюймів. Випуск новинки став початком нового етапу в розвитку ринку моніторів - так званої епохи Mobile Connectivity, яка передбачає розширення комунікаційної функціональності пристроїв. Так, монітор S27B750V став першим монітором, який підтримує технологію MHL (Mobile High-Definition Link), виводячи на новий рівень можливості взаємодії моніторів і мобільних пристроїв.

Джерело: http://business.compulenta.ru

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.