Норвежця визнали найбільш полохливим чоловіком світу Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2012 23:56 · Розділ: Події у світі

Найбільш полохливий чоловік Норвегії здобув славу після низки кумедних розіграшів. Чоловік на ім’я Бассе Андерсен, який працює звичайним кур’єром, став героєм національного масштабу після того, як колеги дізналися, що його дуже легко налякати. Тепер у співробітників офісу з’явилося ще одне завдання: вони дружньо намагаються придумати, як черговий раз розіграти Бассе.

Як виявилося, чоловік уже пройшов через кілька розіграшів, які могли б налякати й людину куди сміливішу та більш врівноважену. Так, одного разу колеги Андерсена підклали йому замість посилки людську голову, несправжню, звісно, але достатньо реалістичну для того, щоб змусити чоловіка обімліти від жаху. Кілька разів Бассе лякали несподіваними звуками та раптово кидали на стіл різні предмети.

За таку кумедну реакцію на, здавалося б, невинні розіграші, Андерсен отримав прізвисько найбільш полохливого чоловіка (так називає його The Daily Mail). Минулого року норвежець здобув популярність в Інтернеті, коли колеги зняли на відео один із розіграшів і виклали його в Мережу.

Ролик демонструє, як Бассе підходить до високого ящика та бере до рук посилку, що стоїть на ньому. Коробка, яку взяв до рук чоловік, виявляється невагомою, а ось на її місці з’являється людська голова. Від несподіванки Бассе закричав, підстрибнув та впав навзнак під дружний сміх товаришів по службі.

Більше того, знімок переляканого кур'єра, зроблений під час цього розіграшу, здобув звання кращої фотографії року. Автора витонченого жарту навіть нагородили призом, тоді як сам Бассе нічого не отримав, окрім слави хіба що. «Він отримав дорогу фотокамеру. А я не отримав нічого», - розповів Андерсен журналістам, які приїхали зняти репортаж про кумедного норвежця.

Андерсен також зізнався, що зовсім не відчуває себе вигнанцем і не тримає зла на колег за такі часті розіграші - вже через хвилину після неймовірного переляку Бассе приходить до тями та заливається реготом разом з товаришами по офісу.

«Я люблю гумор і людей, які вміють вигадувати розіграші. Це для мене багато значить», - говорить життєрадісний Андерсен.

До речі, автори репортажу вирішили переконатися, чи переляк Бассе не є перебільшеним. Виявилося, що анітрохи. Поки журналісти знімали сюжет, колеги встигли двічі розіграти бідолаху Андерсена. Спершу йому на стіл несподівано кинули зеленого дракона, що «звалило» чоловіка зі стільця на підлогу, змусивши відповзти вбік. Далі хтось за кадром ляснув у долоні, що викликало відповідну реакцію чоловіка.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу