При виборі партнера найбільш перебірливими виявилися жінки після 55 Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2012 21:46 · Розділ: Суспільство

Ідеальний чоловік
Ідеальний чоловік

Нещодавно британські соціологи завершили масштабне опитування, яке проводилося в рамках проеку The Ages of Man з метою визначення образу ідеального партнера для жінок різного віку. Вчені також вирішили з’ясувати, як змінюється цей образ в залежності від віку учасниць експерименту.

В результаті опитування виявилося, що вимоги жінок до свого потенційного партнера кардинально змінюються з віком представниць прекрасної статі. Дівчатам у віці від 18 до 24 років необхідний партнер, якого б позитивно оцінювали їхні друзі. Так, 47% опитаних учасниць експерименту шукають такого чоловіка, який би відповідав очікуванням їхньої компанії, поділяв її інтереси та інтереси її друзів стосовно музики, книг та фільмів. Дівчат цієї вікової категорії приваблюють здебільшого чоловіки, які перебувають в хорошій фізичній формі.

Зовсім іншими виявилися уподобання представниць прекрасної статі у віці від 25 до 34 років. Вони в першу чергу звертають увагу на кар'єрні успіхи потенційного партнера, його фізичну привабливість та, нарешті, сексуальну сумісність. Близько 65% опитаних дівчат цього віку зізналися, що шукають амбітних чоловіків. Справа в тому, що жінки в цьому віці замислюються над народженням дітей, бажаючи забезпечити майбутнім нащадкам максимально високий рівень життя, пояснюють психологи.

Жінки після 35 (вікова категорія 35-44) шукають старших за себе партнерів, наплювавши на його фізичну форму, привабливість та оцінку друзів. 73% опитаних жінок зізналися, що бажають розпочати стосунки з чоловіком, старшим за них, як мінімум, на п'ять років.

Всього через рік пріоритети змінюються: 95% жінок у віці 45-54 років хочуть відчувати себе «захищеними», тому, не звертаючи увагу на зовнішність, шукають забезпечених чоловіків будь-якого віку. Більше половини дам цієї вікової категорії готові закрутити роман з чоловіками, молодшими за них.

Для жінок після 55 головними пріоритетами при виборі партнера стали інтелект та особистісні якості чоловіків. Вони шукають такого супутника життя, який би поділяв їхні цінності та мав непогане почуття гумору. Разом з цим, 45% жінок цього віку особливу увагу приділяють сексуальній сумісності. За твердженням дослідників, ця вікова категорія є найбільш перебірливою з усіх перерахованих вище.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.