Фахівці з'ясували, представники яких професій п'ють найбільше кави Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.12.2012 21:26 · Розділ: Цікаві факти


Цими днями американські спеціалісти склали список професій, представники яких вживають багато кави. Результати дослідження опубліковані на сторінках видання Le Figaro.

"Багато службовців вважає, що ідеальний робочий день починається з чашки запашної гарячої кави. В дослідженні, опублікованому Dunkin 'Donut's та спеціалізованим сайтом Career Builder, міститься класифікація різних груп професіоналів в залежності від кількості споживаної ними кави", - зазначається у виданні.

За даними фахівців, 46% американських робочих переконані, що вживання кави позитивно позначається на їхній продуктивності, а 61% службовців кожного робочого дня випивають щонайменше по дві чашки кави.

В результаті проведеного дослідження спеціалісти з’ясували, що представники юридичних професій та співробітники готельного бізнесу обирають, як правило, чорну каву, тоді як викладачі та журналісти більше звикли до ароматизованої кави.

Окрім того, виявилося, що британські працівники для того, щоб випити чашку кави, щодня витрачають до 24 хвилин. Всього за їхню кар'єру назбирується 188 днів і 21 год. В результаті дослідження також з’ясувалося, що ці кавові перерви обходяться підприємству щорічно в 490 євро на одного працівника.

До речі, раніше спеціалісти з’ясували, що кава не є такою шкідливою, як прийнято вважати. Насправді шкідливий вплив цього запашного напою на серцево-судинну систему безпосередньо залежить від генетичних особливостей конкретної людини. У відповідному дослідженні вчених взяло участь 4028 осіб. Дослідження проводилося міжнародною групою вчених з університету Торонто, Гарвардської школи громадського здоров'я та університету Коста-Ріки.

Як з’ясувалося, кофеїн "переробляється" за допомогою ферментів, роботу яких контролює особливий ген. В залежності від його варіанту розщеплення кофеїну в різних людей може проходити швидше чи повільніше.

В результаті генетичних аналізів виявилося, що у носіїв «повільного» варіанту гена ризик розвитку інфаркту міокарда зростає з кожною випитою чашкою кави, тоді як у тих осіб, в кого цей ген «швидкий» та які випивали до 3 чашок кави щодня, ризик інфаркту виявився навіть нижчим, ніж у тих, які взагалі не п’ють кави або п’ють її вкрай рідко.

"Одна чашка кави на день вам аж ніяк не зашкодить, незалежно від генетичних особливостей вашого організму, - говорить автор дослідження Ахмед ель-Сохемі. – Натомість більша кількість кави може бути шкідливою. Тому людям, які не мають можливості перевірити, який варіант гена вони несуть, краще дотримуватися помірності в цій справі".


Інші новини розділу