На Філіппінах заборонено розсилати рекламні SMS Автор: Вікторія · Опубліковано: 10.07.2009 11:37 · Розділ: Суспільство

Нещодавно на Філіппінах був заборонений мобільний спам. Тепер оператори стільникового зв'язку можуть позбавлятися ліцензій за розсилку абонентам небажаних рекламних SMS. Національна телекомунікаційна комісія Філіппін ввела заборону на мобільний спам по розпорядженню президента країни, Глорії Арройо.

Місцеві користувачі мобільного зв'язку вже давно нарікали на докучливі рекламні СМС, причому, останнім часом відповідні служби були буквально завалені абонентськими скаргами. Сьогодні мобільні телефони є у 90 мільйонів філіппінців. На відміну від інших країн, місцеві абоненти користуються телефонами в основному для обміну текстовими повідомленнями, а не для голосового зв'язку, що пояснюється низьким рівнем доходів населення: відправити СМС коштує значно дешевше, ніж хвилина розмови.

Після вступу заборони в силу отримувати рекламні повідомлення зможуть тільки ті абоненти, які підпишуться на відповідний платний сервіс. Телекомунікаційним компаніям, що продовжують розсилати спам, загрожуватиме штраф у розмірі 200 філіппінських песо (близько 4,14 дол. США) за кожне рекламне повідомлення. А злісні порушники ризикують позбутися ліцензій на надання послуг зв'язку. Крім того, Філіппінський уряд має намір просити парламент країни збільшити суму штрафу до 10 мільйонів песо.

Джерело compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.