Експерти склали рейтинг міст з найбільш бурхливим нічним життям Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2012 15:00 · Розділ: Цікаві факти

Нічне життя (фото з motto.net.ua)
Нічне життя (фото з motto.net.ua)

Для всіх любителів нічного життя експерти сервісу бронювання готелів Hotels.com вирішили скласти рейтинг міст з найбільш бурхливим нічним життям. Рейтинг базується на основі відгуків та вражень туристів.

Містом з найбільш розвиненим нічним життям було визнано Нью-Йорк – за нього проголосувало 27 000 мандрівників з усього світу. Другим став азартний Лас-Вегас, а замикає трійку лідерів Лондон з його прогресивною танцювальною культурою та неформальною модою.

До списку потрапили здебільшого європейські міста, хоча верхні позиції дісталися американським центрам нічного життя.

«Нью-Йорк та Лас-Вегас - це завжди цікава та незабутня пригода, однак шарм європейських міст криється в їхній різноманітності», - коментує результати дослідження представник Hotels.com Еліс Купер.

За трійкою лідерів рейтингу розташувалися наступні міста: Париж, Барселона, Берлін, Амстердам, Мадрид, Лос-Анджелес і Бангкок.

Нічним тусовщикам обов’язково варто відвідати Нью-Йорк. Складається враження, що це місто ніколи не спить. З настанням ночі тут відкриваються двері таких знаменитих клубів, як BB King Blues, де грають джаз і блюз, латиноамериканського клубу Copacabana, який працює з 1940 року. Не можливо обійти увагою і знаменитий Бродвей з його незрівнянними спектаклями та мюзиклами.

Лас-Вегас недарма називають «містом гріхів» - тисячі ігрових павільйонів, сотні казино, кілометри яскраво освітлених вулиць та сила силенна готелів класу люкс, 14 з яких потрапили до топ-20 найбільших готелів світу. У Вегасі також проходять вистави легендарного Cirque du Soleil, а в нічному клубі LAX можна зустріти голлівудських зірок, які полюбляють там відпочивати.

Враження про Париж буде неповним без ознайомленням з Moulin Rouge. В столиці Франції можна також потанцювати на колишньому кораблі в клубі Le Batofar та в клубі Elysée Montmartre, відкритому в будівлі позаминулого століття. Варто відвідати кабаре в Crazy Horse.

Любителям нічного життя просто необхідно завітати в Амстердам. Це місто – осередок свободи, не лише європейський, але й світовий. Завітавши в Амстердам, обов’язково відвідайте історичне «коричневе» кафе De Drie Fleschjes, відкрите в 1650 році. Одним з найзнаменитіших місць Амстердама є D'Vijff Vlieghen, де залишили свої підписи Уолт Дісней, скандальний рокер Мік Джаґґер та безліч інших знаменитостей.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу