Улюблений сорт вина може розповісти про вашу активність у соцмережах Автор: lesya · Опубліковано: 18.12.2012 09:51 · Розділ: Суспільство

Червоне вино - вибір сильних (фото з novostiua.net)
Червоне вино - вибір сильних (фото з novostiua.net)

Виявляється, ваш улюблений сорт вина може розказати про вас якщо не все, то принаймні дуже багато. Спеціальне дослідження проводилося на замовлення компанії French Wines with Style. В результаті з’ясувалося, що ті люди, які надають перевагу червоному вину, в цілому є багатшими, освіченішими та щасливішими за інших; любителі білого вина – люди більш практичні, а рожеве вино, як правило, обирають чемпіони з активності в соціальних мережах, стверджують автори дослідження, метою якого було виявлення узагальнюючих характеристик людей залежно від їхнього улюбленого сорту вина, повідомляє The Daily Mail.

«Результати дослідження доводять, що люди з певними рисами характеру надають перевагу певним видам вина», - говорить стосовно проведеної роботи представник компанії French Wines with Style.

З результатів дослідження випливає, що більше половини учасників опитування, які зізналися в пристрасності до червоного вина, мають вищу освіту, заробляють за рік в середньому 40-45 тисяч фунтів стерлінгів та прагнуть кар'єрного росту, повідомляється у виданні. Високий відсоток любителів червоного вина – люди одружені, і 86% із них задоволені своїм особистим життям. Ті, хто в переважній більшості випадків обирає біле вино, в шлюбі перебувають значно рідше, а 85% опитаних учасників експерименту, які п’ють біле вино, зізналися, що задоволені своїм холостяцьким статусом.

Близько однієї третьої опитаних учасників дослідження, які надають перевагу червоному вину, десь так тричі на рік їздять у відпустку за кордон та два-три рази на рік здійснюють кількаденні мандрівки всередині Великобританії. Натомість любителі білого вина найчастіше проводять відпустку в своїй країні.

В цілому ті, хто п’є червоне вино, вважають себе впевненими, розкутими, сильними та розумними, тоді як любителі білого описують себе як людей практичних, кмітливих, скромних, спокійних і стриманих. Рожевому вину надають перевагу люди галасливі, дружелюбні та чарівні. Окрім того, в результаті дослідження з’ясувалося, що любителі рожевого вина більше за інших цінують своїх співрозмовників у соціальних мережах та значно частіше, ніж решта учасників опитування, відвідують Facebook. Разом з цим любителі червоного вина більше цінують реальних друзів, аніж віртуальним, говориться у статті.
http://inopressa.ru/article/14Dec2012/dailymail/vine.html

Джерело: http://inopressa.ru/article/14Dec2012/dailymail/vine.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.