Поляк обпік обличчя праскою, переплутавши її з телефоном Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2012 15:52 · Розділ: Події у світі

Томаш Пачковський (фото з сайту mirfactov.com)
Томаш Пачковський (фото з сайту mirfactov.com)

Виявляється, бокс – вкрай небезпечний вид спорту, і не лише для гравців, які безпосередньо підставляють себе під удари супротивника, але й для вболівальників, які знаходяться за тисячі кілометрів від рингу. Це яскраво продемонстрував один поляк на ім’я Томаш Пачковський, для якого перегляд улюбленого боксу ледь не закінчився вкрай трагічно. Чоловік, понадміру захопившись поєдинком, примудрився обпекти обличчя праскою, переплутавши її з телефоном. Тепер 32-річний поляк носить на обличчі пов'язку та лікує опік виписаною лікарем маззю.

Опинившись в центрі уваги, поляк розповів, як усе сталося. В той день дружина попросила його допомогти по господарству, а сама пішла на роботу. За словами Томаша, він, добре поснідавши, вирішив випрасувати білизну. При цьому чоловікові заманулося поєднати корисне з приємним – і дружині допомогти, і улюблений бокс не пропустити. За це й поплатився – як виявилося, Томашу далеко до Цезаря, і виконувати по кілька робіт одночасно – явно не його призначення. Пан Пачковський увімкнув телевізор, взяв пляшку пива і приступив до домашньої роботи.

Раптом задзвонив телефон, і Пачковський, захоплений боксерським поєдинком, переплутав його з розпеченою праскою. Збираючись відповісти, чоловік приклав праску до вуха, миттєво обпікши собі обличчя. Кинувши праску, чоловік побіг у ванну, щоб хоч трохи охолодити обпечену частину голови, однак по дорозі вдарився головою в стіну, розсікши до повного щастя собі брову.

«Я був настільки захоплений боксом, що взагалі не думав про те, що роблю. І коли несподівано задзвонив телефон, я схопився за праску замість трубки», - згадує Томаш.

Згодом з’ясувалося, що виною цьому все та ж дружина – вона до чого попросила чоловіка допомогти по господарству, до того ж ще вирішила зателефонувати та дізнатися, як Томаш справляється зі своїми обов’язками. Результати виявилися невтішними – і білизна непрасована, і в коханого обличчя обпечене.

Але Томаш зла на дружину не тримає. Він готовий помагати їй поратися по господарству, проте бокс найближчим часом дивитися вже точно не збирається.

Через який час після події з праскою Пачковський звернувся за медичною допомогою, не повідомляється. Відомо лише, що на даний час він не перебуває в лікарні, а лікується вдома, приймаючи приписані лікарем препарати.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу