Найцікавіша зовнішня реклама 2012 року Автор: lesya · Опубліковано: 17.12.2012 13:51 · Розділ: Цікаві факти

Реклама оточує нас всюди. Вона лине до нас з екранів телевізорів, її можна почути по радіо. Більше того, реклама знаходить нас в Інтернеті. Вона настільки всім надокучила й остогидла, що іноді важко не пропустити дійсно цікавої та потрібної інформації.

Особлива роль у даному контексті відводиться творцям реклами, на яких покладається вирішення складного завдання: не лише прорекламувати товар, послуги або щось іще, а зробити це красиво й творчо, так, щоб привернути увагу потенційного споживача та виділитися із загального тла рекламного хаосу. І декому це по-справжньому вдається.

Приміром, останнім часом дедалі більшої популярності набуває реклама, в якій використовують живу природу. В цьому році творці реклами особливо постаралися, виростивши фрукти у формі коробки соку. Для цього кожен фрукт помістили в спеціально виготовлену форму, яка відтворює контури 200-грамової коробки соку з трубочкою. Експеримент тривав близько двох років. В результаті спеціалістам вдалося виростити більше тисячі брендованих фруктів.

Фото з http://www.adme.ru/
Фото з http://www.adme.ru/

Схожим способом рекламники вирішили прорекламувати пиво Beck's, використавши для цього траву. Такий рослинний постер для пива Beck's викладали протягом 4 тижнів, витративши в цілому більше ста кілограмів живого моху. Рекламний слоган гласить: «Зварене тільки з натуральних інгредієнтів і з відкритим розумом».

Зрозуміло, що не обходиться створення реклами без використання новітніх технологій. Досить яскраво в цьому році ними скористалися для реклами автомобілів Mercedes. Для цього авто обклеїли спеціальними LED-панелями, підключеними до камери, яка в реальному часі передавала зображення оточуючого світу. В результаті через корпус автомобіля можна було побачити все, що відбувалося за ним.

Фото з http://www.adme.ru/
Фото з http://www.adme.ru/

А за допомогою використання звичайнісіньких дзеркал спеціалісти прорекламували засіб від облисіння. Для цього в поїздах метро на стелі вагонів було розміщено дзеркала, в яких всі пасажири могли бачити лисини один одного. Збоку красувався напис: «Фахівці з втрати волосся. Panorama Hair».

Говорячи про найцікавішу зовнішню рекламу 2012 року, необхідно згадати ще один рекламний постер, що містить заклик захистити дітей від небезпечних наслідків недбалого використання побутової хімії. Слоган гласить: «Діти сприймають світ по-іншому».

Фото з http://www.adme.ru/
Фото з http://www.adme.ru/

Зрозуміло, що така реклама не може залишити байдужими споживачів. Вона привертає увагу до того чи іншого бренду, а це в умовах жорсткої конкуренції величезний крок на шляху до успіху.

Ясно і те, що сучасна реклама неможлива без застосування творчого підходу. Трішки уяви і фантазії зможуть зробити так, що навіть звичайна рекламная продукция с логотипом зможе залучити увагу споживача, перетворившись при цьому на справжній витвір мистецтва.

Джерело: http://www.adme.ru/

Інші новини розділу