Американець виставив на продаж власне прізвище Автор: lesya · Опубліковано: 16.12.2012 14:49 · Розділ: Події у світі

Джейсон Садлер (фото з vitvirtual.com)
Джейсон Садлер (фото з vitvirtual.com)

Всім відомо, що американці в плані заробляння грошей народ вкрай винахідливий. Хтось додумується продати власну цноту, хтось – обійми, а один молодий бізнесмен із США, бажаючи заробити трохи грошей, вирішив продати своє прізвище. Повідомляється, що хлопця звати Джейсон Садлер.

Спритний чоловік для продажу свого прізвища організував онлайн-аукціон. Переможець торгів отримає дозвіл вигадати для Садлера будь-яке прізвище, з яким чоловік обіцяє прожити весь 2013 рік. Садлер навіть переоформить всі документи.

За можливість визначити, під яким ім'ям житиме в наступному році американець, доведеться заплатити не менше 45 тисяч доларів.

За словами самого Сандлера,рішення заробити гроші таким нестандартним способом прийшло до нього після того, як його мати подала на розлучення. Американець переконаний, що колишнє прізвище йому більше не знадобиться. Молодий чоловік, за його зізнанням, так чи інакше збирався шукати нове ім'я.

У даному контексті зауважимо, що продаж власного прізвища – далеко не перший нестандартний вчинок Садлера, який приніс йому немало грошей. В 2009 році хлопець щодня носив футболки з логотипами різних компаній, ставши, таким чином, «живою рекламою». В цілому проект приніс Джейсону 66 тисяч доларів.

Зазначимо також, що американець став не першим громадянином США, який організував продаж власного прізвища. Приміром, в травні цього року один американський студент виставив на аукціон власне ім'я. Умови були простими. Той, хто запропонує максимальну ставку, визначить, яке ім'я носитиме продавець. Єдине обмеження, яке ставив студент, щоб нове найменування не було образливим чи принизливим.

Розторопний студент зобов'язався носити нове ім'я протягом цілих десяти років, вказуючи його в усіх офіційних документах, а також в акаунтах соціальних мереж.

Як уже зазначалося, на аукціонах сьогодні можна знайти найрізноманітніші лоти. Речами, які належать знаменитостям, вже мало кого здивуєш. Виділитися в даному плані вдалося одному мешканцю Бельгії, який близько двох років тому вирішив за допомогою інтернет-аукціону eBay продати партію фламандських націоналістів Новий фламандський альянс (NVA). Своє рішення бельгієць мотивував надією на те, що NVA знайдуть краще застосування, ніж та деструктивна роль, яку партія відіграє у внутрішньополітичній ситуації в Бельгії, блокуючи формування нового федерального уряду країни.

«Доставка безкоштовна. В подарунок - вафельниця. Повернення не приймається», - говориться в оголошенні на сайті Інтернет-аукціону.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу