Банани сприяють народженню спадкоємця Автор: lesya · Опубліковано: 15.12.2012 11:17 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту rebenok-kroshka.ru
Фото з сайту rebenok-kroshka.ru

Нещодавно група вчених провела дослідження, в результаті якого підтвердила популярне твердження, ніби вживання жінкою бананів до моменту зачаття та в період вагітності суттєво підвищує шанси народити хлопчика. Дослідження проводилося британськими фахівцями.

В рамках роботи вчені проаналізували дані 740 жінок, які завагітніли вперше. Уважно вивчивши раціон харчування всіх учасниць експерименту, спеціалісти виявили, що жінки, які регулярно вживали банани, набагато частіше народжували хлопчиків.

Такий ефект від вживання бананів фахівці пояснюють високим вмістом мікроелементів, які створюють сприятливе для зачаття хлопчика середовище, а також високою калорійністю цього продукту.

Для того, щоб збільшити шанси на народження сина, спеціалісти радять також на сніданок з'їдати тарілку злакових. В результаті дослідження виявилося, що 59% жінок, які вживали злаки щодня, народили хлопчиків, тоді як цей показник серед жінок, які вживали злакові менше одного разу на тиждень, становив всього 43%.

Взагалі на сьогоднішній день існує багато методик, які дозволяють спланувати стать майбутньої дитини. Для того, щоб народити хлопчика, слід дотримуватися низки простих рекомендацій.

Майбутня мама ще за місяць до зачаття повинна організувати свій раціон так, щоб він був максимально збагачений калієм і натрієм. Слід з’їдати більше м’яса, картоплі, грибів, ковбасних виробів. З фруктів варто надати перевагу згаданим уже бананам, а також абрикосам і персикам. На деякий час необхідно відмовитися від молока і молочних продуктів, які створюють в організмі жінки середовище, сприятливе для сперматозоїдів, що несуть в собі жіночу Y-хромосому.

Варто взяти до уваги й метод планування статі дитини за овуляцією, точність якого, за словами медиків, дуже висока. Справа в тому, що сперматозоїди з чоловічою хромосомою рухаються набагато швидше, ніж із жіночою. Тому якщо статевий акт збігається з днем овуляції, у сперматозоїдів з Х-хромосомою практично немає шансів першими досягти дозрілої яйцеклітини.

Окрім того, десь за тиждень до моменту зачаття майбутньому батькові необхідно відмовитися від гарячих ванн та теплої нижньої білизни. За дві години до статевого акту чоловікові слід випити чашку кави або ж газованого напою з високим вмістом кофеїну.

Для підвищення шансів на народження хлопчика варто ретельно підібрати позу та приділити більше часу прелюдії, говорять фахівці.

Можно точно сказать, что нет точно информации кто у вас появится, но узнать пол ребенка по обновлению крови - это один из способом угадать кого вам ждать с большей вероятностью.

Джерело: http://www.mymummy.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.