8 найцікавіших календарів сучасності Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2012 16:09 · Розділ: Цікаві факти

Творча уява та фантазія здатна перетворити часом буденні й такі звичні нам речі у справжні витвори мистецтва. Головне – не обмежувати себе закоренілими рамками, і тоді все навколо може постати в наших очах у зовсім іншому світлі. І до вибору такої, здавалося б, простої речі, як календар, не слід ставитися легковажно – він, окрім того, що відраховує прожиті нами дні, може ще й добряче розвеселити та підбадьорити.

1. Яблучний календар. Цей календар являє собою пристрій, який щодня видаватиме по свіжому й хрумкому яблуку. Окрім звичайного відліку днів він дозволить суттєво зміцнити імунітет.

Яблучний календар (фото з http://www.novate.ru/)
Яблучний календар (фото з http://www.novate.ru/)

2. Чорнильний календар. Основна особливість цього календаря, створеного дизайнером на ім’я Оскар Діаз (Oscar Diaz), це те, що він сам себе заповнює: з плином часу чорнило в ньому повільно розтікається по посудинах, виготовлених у формі чисел, постійно нагадуючи, що час не стоїть на місці.

3. Лінійка-календар Monthly Measure дозволить з легкістю визначити, на який день тижня припадає необхідне число. Для цього необхідно встановити семипроменеву зірку на лінійці так, щоб промінь відповідав поточному дню тижня, а лінійка - числу, і покотити зірку до необхідної дати.

Лінійка-календар (фото з http://www.novate.ru/)
Лінійка-календар (фото з http://www.novate.ru/)

4. Календар-шредер. Створений він Сюзанною Хертрич (Susanna Hertrich), і, як можна зрозуміти з назви, щодня перемелює аркуш паперу з відповідною датою.

5. Календар емоцій. Незвичайний календар під назвою Life Calendar являє собою безліч жовтих кружечків, які ви повинні власноруч заповнити сумними або веселими смайликами, опираючись на те, як пройшов ваш день. Наприкінці року можна порахувати, яких моментів було більше.

6. Чайний календар Tea Calendar. За допомогою цього календаря ви зможете відзначити кожен день новим смаком чаю. До комплекту входить 12 коробок, і за цілий рік ви станете справжнім знавцем цього запашного напою.

7. Сміттєвий календар, створений українським дизайнером Юрком Гуцуляком, - це щось середнє між календарем у вигляді сміттєвих пакетів та сміттєвими пакетами у вигляді календарів. Як би там не було, дати на цих пакетах спонукають щодня виносити сміття.

8. Перекидной календарь от Schott Solar. Цей календар був створений компанією Schott Solar, яка займається продажем панелей сонячних батарей. Компанія дає на свої товари двадцятирічну гарантію. Для того, щоб візуально відобразити цю акцію, й було створено календар, розрахований на цілих 20 років.

Джерело: http://www.novate.ru/

Інші новини розділу