Google підвела пошукові підсумки року Автор: lesya · Опубліковано: 14.12.2012 09:31 · Розділ: Суспільство

З нагоди наближення кінця поточного року компанія Google вирішила підбити підсумки. Цими днями було оприлюднено традиційний рейтинг Zeitgeist - огляд світових подій і тенденцій на основі результатів аналізу пошукових запитів, зроблених користувачами Інтернету за минулий рік.

За словами упорядників рейтингу, окрім традиційних запитів, які повторюються з року в рік (такі, як приміром, запит «що таке кохання»), були й зовсім несподівані та неочікувані теми, які буквально «підірвали» Мережу. Однією з таких тем стала раптова смерть співачки Уїтні Х'юстон, яка настільки вразила шанувальників зірки, що запити, пов'язані з цією сумною подією, стали найбільш частими в рейтингах багатьох країн. Тема смерті Уїтні Х’юстон стала лідером трьох глобальних категорій: «Пошукові запити», «Люди» та «Артисти».

В розділі «Фільми», за даними спеціалістів Google, перше місце дісталося антиутопії «Голодні ігри», а користувачів, які планують придбати побутову електроніку, найчастіше цікавили наступні гаджети: планшет iPad третього покоління, смартфон Galaxy S III та iPad Mini.

Що ж стосується російського сегменту Інтернету, то, за версією Google, найпопулярнішими запитами стали «Youtube», «дивитися фільм онлайн» та «олімпіада 2012». Окрім того, до десяти найпопулярніших запитів потрапили такі запити, як «Євро 2012» та «Євробачення 2012».

В категорії «Люди» на першому місці російськомовного Інтернету опинилося ім’я актриси Марини Голуб, яка в жовтні цього року трагічно загинула в автокатастрофі, що опинилося в центрі несамовитої уваги як «жовтої» преси, так і преси більш-менш пристойної. На другій сходинці опинилася все та ж Уїтні Х'юстон.

Перші місця в категорії «Події» дісталися Олімпіаді-2012, яка відбулася в Лондоні, футбольному чемпіонату Європи 2012 року та конкурсу «Євробачення 2012».

Трохи рідше російські користувачі Інтернету намагалися знайти в Google відповіді на питання «як стати добрішими», «що таке доля» та «що таке ультрабук», «чому коти муркають» і «чому виростає живіт».

До речі, кількома днями раніше комп’ютерним гігантом IBM було проведене дослідження,в результаті якого фахівці з’ясували, що молодь схильна прискіпуватися до граматики в Інтернеті. Як виявилося, 40% людей у віці від 18 до 24 років вкрай болісно реагують на неправильне написання слів та інші мовні помилки.

Джерело: http://net.compulenta.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.