8 найбільш незвичних круїзів світу Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2012 22:00 · Розділ: Цікаві факти

Круїз - чудовий спосіб відпочинку (фото з blog.turmir.com)
Круїз - чудовий спосіб відпочинку (фото з blog.turmir.com)

Подорожувати різними місцями світу завжди цікаво. Ви бачите різні країни, знайомитеся з різними людьми, вивчаєте нові звичаї і традиції. Однак є люди, яким звичні круїзи видаються занадто нудними та позбавленими сенсу. Для них експерти склали список найбільш незвичних круїзів світу.

  1. Круїз для нудистів. Тим, хто вирушає в такий круїз, мабуть, вкрай складно зібрати валізу. Круїзів для нудистів на сьогоднішній день існує багато, серед них і подорож на кораблі Carnival fleet, який є одним з найбільших брендів у цій індустрії.
  2. Круїз для любителів вампірів. На кораблі «Zuiderdam» компанії «Holland America» ви зможете вирушити на Аляску в товаристві вампірів. Тут можна відвідати костюмований бал вампірів та тематичний фестиваль кіно, і просто поспілкуватися з іншими фанатами вампірської тематики.
  3. Круїз для дам бальзаківського віку дарує можливість самотнім жінкам в літах познайомитися з самотніми молодиками, і навпаки.
  4. Круїз любителів Елвіса. На борту круїзного крейсера під назвою «Карнавальне Захоплення» можна не лише поспілкуватися з фанатами знаменитого Елвіса Преслі, але й побазікати з деякими колегами виконавця, які працювали з ним на знімальному майданчику, сфотографуватися з численними двійниками співака та просто потанцювати під пісні Елвіса.
  5. Круїз любителів продукції Apple. Цей круїз під назвою Мак-Манія передбачає проведення різноманітних семінарів та лекцій на зразок «Перше знайомство з вашим iPad» або ж «Збільшення швидкості вашого Мас».
  6. Круїз фанатів фільму «Пила». В серпні цього року фанати фільму жахів «Пила» вирушили в офіційний круїз, присвячений картині. Лайнер «Carnival Glory» пройшов шлях від берегів Нью-Йорка до мальовничих областей Канади. Пасажири мали можливість зустрітися з акторами, які виконали ролі у фільмі, а також взяти участь у змаганнях з татуювань на тему «Пили».
  7. Шанувальникам знаменитого Річарда Сіммонса (Richard Simmons) пряма дорога на круїзний лайнер для любителів короля фітнесу. Тут ви зможете чудово провести час та навіть скинути зайві кілограми.
  8. Круїз для любителів Титаніка. У квітні цього року з нагоди століття з дня загибелі легендарного «Титаніка», було організовано круїз «MS Balmoral», присвячений пам'яті затонулого судна. Корабель відплив від берегів Саутгемптона (Southampton) у Великобританії та поплив до Нью-Йорку, повторивши маршрут, по якому плив «Титанік».

На борту цього корабля пасажири могли скуштувати страви того часу, послухавши відповідну музику. Меморіальний круїз вмістив стільки ж пасажирів, скільки й «Титанік» в ніч свого затоплення.

Джерело: http://wowfacts.net

Інші новини розділу