Майк Тайсон зізнався, що хотів убити Бреда Пітта Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2012 18:55 · Розділ: Життя

Цими днями знаменитий боксер Майк Тайсон зізнався журналістам, що свого часу хотів убити не менш знаменитого тепер голлівудського актора Бреда Пітта. З того часу, коли сталася ця історія, пройшло вже майже двадцять років, та лише тепер Залізний Майк вирішив розказати світові свою версію стосунків із власною дружиною.

Шлюб другорядної голлівудської зірки Робін Гівенс та світового рекордсмена прославився своєю недовговічністю та низкою пікантних подробиць, таких як насильство, зрада та невгасаюча пристрасть. Проте одна з подробиць залишалася в таємниці протягом всіх цих років – боксер нікому не розповідав, що одного разу він застав свою дружину в ліжку з самим Бредом Піттом!

Основна причина розлучення, зазначена в судовому позові, - насильство з боку Тайсона. Та виявилося, була ще одна пікантна причина розставання зіркової американської пари. Інтерв’ю легендарного Майка з’явилося на сторінках англійського видання Daily mail. Тайсон розповів, що його дружина почала крутити роман з Бредом Піттом ще тоді, коли перебувала в шлюбі з ним.

Коли я побачив Робін та Пітта, які займалися сексом, то був просто переповнений пекельними почуттями. Ви би бачили його обличчя, коли він побачив мене, забравшись зверху на мою дружину», - розповів Тайсон.

«Я збожеволів, як чорт, і готовий був нокаутувати коханців, - додає боксер. – Але, побачивши очі починаючого актора, я зрозумів, що сам можу дістати у вухо».

Сталося це тоді, коли після чергової сварки з дружиною Тайсон заявився до неї додому, щоб залагодити стосунки та зайнятися з Робін сексом, однак та випередила його і вже займалася "цим" з голлівудським актором.

Через деякий час Робін Гівенс та Майк Тайсон розлучилися, проте боксер не міг змиритися з таким розставанням. Навіть після розлучення Робін залишалася для нього шалено бажаною: «Кожного разу перед тим, як іти в офіс до свого адвоката, який займався процесом розлучення, я дуже хотів піти до Робін додому, щоб зайнятися з нею сексом», - зізнався Тайсон.

На момент розлучення статок Майка Тайсона оцінювався в 50 мільйонів доларів, десять з яких за рішенням суду в підсумку перейшли Робін Гівенс.

Залишається незрозумілим, що ж змусило Залізного Майка оприлюднити цю пікантну історію майже два десятиліття по тому, як вона сталася, адже Тайсон вже давно не підтримує ніяких взаємин з Гівенс. З того часу, як вони розлучилися, Тайсон одружувався ще декілька разів та став батьком восьми дітей.

Джерело: http://www.1news.az

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.