29-річна жителька Гани одружилася з собакою Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.07.2009 12:07 · Розділ: Життя

29-річна Емілі Мабоу вийшла заміж за свого 18-місячного собаку, тому що той має риси вдачі, які були притаманні її покійному батьку. На незвичайній шлюбній церемонії був присутній священик та велика кількість запрошених гостей.

Молодший брат нареченої, Девід Мабоу повідомив, що рідня нареченої проігнорувала запрошення на весілля, яке вони назвали "дурним способом покінчити з самотністю". Проте місіс Мабоу сказала, що вона дуже довго шукала такого обранця, який був би схожим на її батька. "Він був добрим, чесним, любив мою маму і ніколи їй не зраджував, - сказала вона. – У мене були відносини з багатьма чоловіками, але всі вони - бабії та зрадники. А мій собака – добрий та щирий, і відноситься до мене з повагою".

На церемонії священик закликав гостей не висміювати це весілля, а порадіти разом з нареченою, адже вона нарешті знайшла своє щастя. На питання про те, як жінка зі своїм "чоловіком" збирається завести дітей, місіс Мабоу відповіла, що вони мають намір усиновити малюка.

Джерело ananova.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.