Французи зможуть поскаржитися в поліцію через Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 13.12.2012 08:20 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту ukr.obozrevatel.com
Фото з сайту ukr.obozrevatel.com

Для посилення ефективності боротьби зі злочинністю правоохоронні органи приймають дедалі незвичніші та оригінальніші рішення. І французькі поліцейські не стали винятком – вони вирішили спілкуватися з громадянами за допомогою соціальної мережі Facebook.

Інформація про це прозвучала з уст представників Головного управління національної поліції Франції. Відтепер, скориставшись офіційною сторінкою відомства в соціальній мережі Facebook, кожен зможе подати заяву про скоєне правопорушення через Інтернет.

Пропонована французькою поліцією послуга дозволить кожному користувачеві, який став жертвою злочинців, заявити про посягання на його майно. Тут маються на увазі крадіжки, псування майна чи шахрайство. Заяви прийматимуться лише в тих випадках, коли постраждалому не відома особа нападника. Все це, за словами керівництва поліції, повинне посприяти та пришвидшити проходження обов'язкових процедур. В усіх інших випадках потерпілим доведеться писати заяву безпосередньо в комісаріаті.

На офіційній сторінці національної поліції республіки у Facebook в графі «створено» вказано 1944 рік. Саме в 1944-му було створене Головне управління, хоча сама структура замінила муніципальні органи правопорядку ще в 1941 році. Сучасного ж вигляду французька поліцейська система набула в 1966 році.

Повідомляється також, що поліція Франції створила свій власний профіль на сторінках популярної соціальної мережі ще в 2011 році. Саме тоді, рік тому, з’явився перший реальний запис французьких поліцейських. Щоправда, тоді сторінка не мала офіційного статусу.

З моменту виникнення на сторінку національної поліції Франції у Facebook підписалися понад 21 000 осіб. Однак автори нової ідеї подавання заяв через соціальну мережу переконані, що кількість підписників найближчим часом різко зросте.

До речі, Facebook стала не єдиною мережею, на сторінках якої розпочали свою діяльність французькі правоохоронці - вони відкрили свою сторінку на сервісі Інтернет-фотоальбомів Flickr та завели мікроблог в соціальній мережі Twitter.

За допомогою цих служб ми поширюватимемо довідкову інформацію та останні новини про нашу роботу», - пояснили представники Головного управління.

За словами правоохоронців, таким способом вони сподіваються встановити з користувачами Інтернету довірчі взаємини.

Всі ці нові форми комунікації спрямовані на те, щоб познайомити громадян з різними сторонами поліцейської роботи, гуманність якої визначається її відповідністю епосі», - говорять представники Головного управління національної поліції Франції.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.