Різнокольорова сім'я Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.07.2009 17:15 · Розділ: Життя

Модель з Великобританії та її темношкірий чоловік ростять трьох дітей з різними кольорами шкіри - всі вони доводяться їм рідними. "Нас називають сім'єю об'єднаних націй. Знаменитості проходять стільки всього, щоб усиновити безліч дітей різної національності, а у нас воно вийшло само собою. Я розумію, що відчуває Анджеліна Джолі", - говорить Карла Нарс, яка народила трьох дітей різних рас від свого чоловіка Корнела.

Фото взяте з сайту mirror.co.uk
Фото взяте з сайту mirror.co.uk

Їх шестирічний син Джермейн - мулат з карими очима та прямим волоссям, чотирилітня Таніша - темношкіра і чорноока дівчинка з кучерявим волоссям, а дворічний Джейден - блакитноокий блондин. "Я не знаю, чому так вийшло. Напевно, щось генетичне", - говорить жінка.

Сама вона - блондинка, але фарбує волосся в темніший колір. Карла виходить з себе, коли люди думають, що вона зраджувала чоловікові. Батько трьох дітей також не сумнівається у вірності дружини: "У них наші риси обличчя, вони відрізняються тільки кольором шкіри", - стверджує він.

"Таке явище, коли в батьків народжуються діти з різним кольором шкіри дуже рідкісне", - пояснює доктор Джес Бакстон. - "Якщо в одного з батьків переважають гени темної шкіри, а в іншого - світлої, дитина може народитися з будь-яким можливим варіантом їх комбінації. Теоретично можливо, щоб у братів і сестер був різний колір шкіри, але на практиці це передбачити вдається вкрай рідко, оскільки ще не знаємо всіх факторів, які впливають на формування ознак дитини", - розповіла науковець з Британської асоціації генетиків.

"На сьогодні, залишається безліч нерозкритих таємниць в сфері генетики індивіда та формування особистих характеристик", - підсумувала Бакстон.

Джерело bulava.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.