Карти Apple становлять загрозу для життя Автор: lesya · Опубліковано: 12.12.2012 13:17 · Розділ: Нові технології

Виявляється, карти Apple можуть становити загрозу вашому життю. Не довіряти картам Apple закликають австралійські поліцейські, які цими днями врятували життя як мінімум чотирьом автомобілістам, які ледь не загинули через помилку в електронних картах компанії.

Суперечки щодо помилок на електронних картах Apple тривають з моменту їх появи на світ. Одні переконують, що аналогічний додаток від Google є кращим та більш професійним, тоді як інші наперебій твердять, ніби Apple вдалося зробити карти чіткішими, більш детальними та досконалішими. Не будемо вдаватися в подробиці та вирішувати, хто з них має рацію, однак, як твердять австралійські поліцейські, одна з помилок на карті Apple ледь не вбила чотирьох автомобілістів.

Додаток невірно вказував розташування містечка Мілдура в штаті Вікторія, який на картах помічений на відстані 70 кілометрів від місця свого справжнього розташування.

В результаті цього автомобілісти, які вирішили скористатися картами, безнадійно заблукали і ледь не загинули.

І якби не допомога поліції, невідомо, чим би закінчилася їхня мандрівка в Національний парк Мюррея-Сансет, в центрі якого й знаходиться Мілдура. Вся небезпека тут в особливостях клімату: вдень стовпчик термометра наближається до 50-градусної позначки, тоді як вночі можна замерзнути від нестерпного холоду.

Найбільше через помилку постраждав один чоловік, ім’я якого не повідомляється. Він протягом цілої доби знемагав від спраги та голоду та мало не помер від обезводнення. Коли бідолаху розшукали, стан його був украй важким.

Зваживши на всю небезпеку даної ситуації, поліція Мілдура вже написала в штаб-квартиру Apple листа, в якому повідомила про наявність помилок. У даному контексті влада штату Вікторія виступила із заявою, попереджаючи громадян не дуже довіряти електронним картам Apple та при можливості дублювати їх іншими географічними джерелами.

Нагадаємо, що компанія Apple розірвала договір з Google, випустивши свій власний додаток, однак припустилася в картах значних помилок. За даними CNN, наявність помилок стала причиною звільнення керівника відділу програмного забезпечення та картографічного відділу, а виконавчий директор Apple Тім Кук був змушений принести вибачення користувачам.

Раніше один із користувачів виявив ще одну помилку, вказану на картах Apple: чоловік на ім’я Роберт, шукаючи лікарню, натрапив на звичний житловий будинок. Сталося це в одному зі спальних районів Брісбена в Австралії.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.