У Гонконзі було створено найдовший подіум світу Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2012 21:08 · Розділ: Події у світі

Цими днями у Гонконзі було створено рекордно довгий подіум, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найдовший подіум у світі. Про це повідомляє видання Vogue. Довжина доріжки для модних показів перевищила три кілометри.

Подіум став результатом співпраці Датського інституту моди та Асоціації модельєрів Гонконгу. В якості тла для шоу використовувалися вражаючі панорамні краєвиди міста.

«На цьому дивовижному подіумі більше 150 моделей продемонстрували найяскравіші зразки данської моди. Мене переповнювала гордість, коли я бачила, як вони спускаються по подіуму на тлі чудової панорами Гонконгу. Іншими словами, це був найкращий данський показ, представлений у кращому з усіх можливих обрамлень», - не приховувала захоплення Єва Круз, генеральний директор Датського інституту моди.

Загальна довжина шляху, який сьогодні вперше довелося подолати моделям, становить 3 кілометри 200 метрів, а простелився він через траси та пішохідні дороги міста.

На показ також прийшла радник мера Копенгагена з питань культури Пія Аллерслева, яка назвала цей масштабний та видовищний захід «культурною зустріччю між Сходом і Заходом».

До речі, новий рекорд був офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів Гіннеса» в присутності членів датської та гонконгської делегацій.

У даному контексті відзначимо, що попередній рекорд належав саме Копенгагену. В 2010 році в рамках Copenhagen Fashion Week було збудовано подіум довжиною 1,5 кілометра, а в дефіле брали участь 220 моделей.

Подіум завдовжки в одну милю простягнувся на пішохідній вулиці Stroget в самому центрі Копенгагена. Це було по-справжньому грандіозне видовище небачених раніше масштабів. Для того, щоб не зійти з дистанції, деяким манекенницям довелося знімати туфлі на високих підборах. На показ прийшло більше100 тисяч осіб.

Найдовший у світі подіум був організований Копенгагенською радою з питань моди. До речі, ця організація розпочала кампанію зі збору коштів для міжнародного проекту «Діти Чорнобиля». Цей проект було вибрано ведучою заходу моделлю Хеленою Крістенсен.

Створивши найдовший на той час подіум, організатори заходу намагалися залучити до акції якомога більше магазинів, розташованих в центрі Копенгагена, які в майбутньому повинні були віддавати у фонд один відсоток від щоденної виручки.

Джерело: http://www.km.ru

Інші новини розділу