У Новій Зеландії собак вчать водити авто Автор: lesya · Опубліковано: 11.12.2012 11:36 · Розділ: Природа

Цікавий відеоролик з’явився нещодавно в Інтернеті: на ньому зображено, як собака водить автомобіль. На відео знято експеримент, проведений цими днями групою захисників природи з Нової Зеландії.

Група новозеландських захисників природи з організації SPCAв тісному співробітництві з компанією Mini вирішили провести унікальний експеримент, навчивши собак водити авто.

Головна мета, яку ставили перед собою дослідники, є привернення уваги громадськості до проблеми бездомних тварин. «Те, що собаки вкрай розумні та дивні створіння, очевидне. І ми вважаємо, якби більшість людей думали так само, то майже всі наші собаки знайшли б собі притулки», - зазначається на офіційній сторінці DrivingDogs у Фейсбуці. Підписники цієї сторінки можуть також стежити за успіхами собак в освоєнні чотириколісного транспорту.

В рамках експерименту новозеландських захисників тварин три собаки по кличці Портер, Монті та Джині вчаться водити перероблений Mini Cooper, в якому педалі газу та гальма виведені на передню панель – щоб собакам було зручно натискати на них лапами.

Після кількох тижнів тренувань, які проводив кінолог Марк Ветта, грайливі цуценята навчилися сидіти мордою вперед і класти лапи на кермо.

До речі, нещодавно в Інтернеті, на сайті inflottravel.com.ua з’явилася інформація про одного німецького фермера, господаря вівці, яка вважає себе псом та грається з його домашніми улюбленцями.

Так, німецький фермер Вольфганг Гренсен виростив вівцю, яка поводиться, як справжній собака повідомляє The Huffington Post. Свого диво-вихованця чоловік назвав Валлі.

Ягня потрапило до будинку після того, як померла вівця, яка його народила. Чоловік, пошкодувавши новонароджену тварину, забрав її до себе і самостійно вигодував. Однак ягня проживало разом з трьома австралійськими пастушими собаками, від яких і перейняло невластиві для його овечого роду звички.

Згодом молодий баранець почав думати, що й сам він – теж собака. Відповідно змінилася й поведінка тварини: ягня охоче грається з "родичами" та із задоволенням гуляє на повідку.

До речі, за твердженням низки експертів, та й самі ми це могли неодноразово помітити, тварини насправді дуже розумні істоти, які страждають фобіями, що часто мало чим відрізняються від людських. Нещодавно у Великобританії було виявлено сову, яка страждає агорафобією - боязню відкритих просторів. За словами власниці Гендальфа (так звати сову), її вихованець найбільше любить сидіти на вікні та спостерігати за птахами, що літають на волі.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу