Неймовірно страшні ігри, яких ми не помітили Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2012 15:30 · Розділ: Цікаві факти

Сучасні комп’ютерні ігри сильно відрізняються від своїх попередників минулих десятиліть. Це й не дивно, адже досягнення новітніх технологій дозволяють творцям комп’ютерних ігор зробити їх максимально реалістичними. Подібно до того, як багато людей захоплюються фільмами жахів, безліч гравців обирають ігри, від яких кров холоне в жилах. У даному контексті експерти назвали ігри, в яких, на перший погляд, абсолютно нічого боятися. Та це лише на перший погляд.

1. Sonar.

Для цієї гри характерна досить примітивна графіка. Замість героїв тут використовуються схематичні зображення об'єктів. За сюжетом гри група вчених повинна спуститися на глибину 16 кілометрів під землею, де було виявлено загадкову порожнину. Однак по дорозі троси ліфта обриваються, врятуватися вдається лише Катерині Дюбонт, яка змушена напомацки досліджувати печеру. Дівчина раз по раз натикається на трупи, чужі фекалії та, звичайно ж, огидних кровожерливих монстрів.

Нагнітання атмосфери в Sonar відбувається за допомогою звуку: десь там, у темряві, капає вода, обвалюються камені та відлунюють чиїсь кроки.

Таємничих монстрів перехитрити вкрай важко, адже вони мають власну систему ультразвукового орієнтування. Кисню в балонах вистачить всього на кілька годин блукань по підземеллю. В результаті схематичні точки на екрані стають дуже й дуже реальними, а від кожного скреготу в темряві серце падає в п’яти.

2. Lone Survivor.

Графіка цієї гри залишає бажати кращого, однак вона вдало компенсується відмінним почуттям стилю, несамовитим звуком та нелінійністю – головний герой може врятуватися багатьма способами, тому невірних рішень в цій грі практично нема. За сюжетом, герой у медичній масці досліджує багатоквартирний дім, в якому мешкає сам. Оточуючий світ – чи то якийсь зомбі-апокаліпсис, чи то його власні кошмари. Моторошні істоти, позбавлені обличчя, стрясають коридори потойбічними криками, отвір в стіні заводить гравця в зловісний м'ясний тунель, а у ванній щодня з’являються різнокольорові таблетки, ефект від вживання яких може бути вкрай непередбачуваним.

За словами експертів, напади непереборного страху в Lone Survivor зумовлені липким і тягучим відчуттям самотності та приреченості, від якого серце втомлюється битися і не вистачає повітря. На додачу, в головного героя закінчується їжа, він постійно хоче спати. Словом, відчуття відчайдушної безвиході вам забезпечене.

3. Slender.

В основу цієї гри лягла популярна легенда про худорлявого чоловіка, здатного однією своєю присутністю вселити жертві дику паніку, психоз та інші розлади. Герой гри потрапляє в лісову гущавину, де всюди розклеєні записки погрозливого змісту. Хлопець, за яким слідкує худорлявий незнайомець, повинен зібрати дев’ять записок, тримаючись подалі від сухореброго чоловіка.

Дія гри, ясна річ, відбувається вночі, тому ви можете побачити тільки те, що потрапляє в світлову пляму від вашого ліхтарика. Кожна нова записка супроводжується зловісним звуковим наповненням. Варто лише повернути голову в інший бік, і ви з жахом зрозумієте, що не одні. Худий чолов’яга з кожною наступною запискою з’являється все раптовіше, ускладнюючи завдання, покладене перед гравцями.

Джерело: http://gmbox.ru/

Інші новини розділу