Йоко Оно випустила шокуючу колекцію чоловічого одягу Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2012 19:50 · Розділ: Цікаві факти

Відома на увесь світ аванґардистка і вдова Джона Леннона Йоко Оно представила шанувальникам своєї неординарної творчості трохи дивну колекцію чоловічого одягу.

За словами 79-річної дизайнерки, на створення колекції чоловічого одягу під назвою «Мода для чоловіків 1969-2012», яку було розроблено на замовлення американської марки Opening Ceremony, її надихнув не хто інший, як покійний чоловік, соліст знаменитого рок-гурту «Beatles» Джон Леннон, який дуже любив оригінальні ідеї в усьому, що його оточувало, і в одязі в тім числі.

Дизайнер запевняє, що всі предмети одягу, які увійшли до ексклюзивної колекції, скидаються на ескізи, зроблені ще в далекому 1969-му напередодні їхнього з Джоном Ленноном весілля. Слід зазначити, що співак високо оцінив роботи майбутньої дружини.

За твердженням Йоко Оно, створений нею чоловічий одяг підкреслює всю красу та сексуальність чоловічого тіла.

До колекції увійшли прозорі футболки, сорочки, штани та піджаки з вирізами, обтягуючі брюки з унікальними принтами у вигляді кисті руки в найнесподіванішому місці, толстовки із зображеннями п’ятих точок та навіть топи-бюстгальтери для чоловіків. І на довершення цього всього - оригінальна нижня білизна.

Колекція одягу від Йоко Оно
Колекція одягу від Йоко Оно

Створене нею вбрання Оно пропонує носити з кедами або ж високими шкіряними чоботами з відкритим носком.

В інтерв'ю співробітникам WWD дизайнер поділилася спогадами з приводу того, як колекція появилася на світ: «На створення колекції модного чоловічого одягу мене надихнуло те, як відмінно виглядав мій чоловік. Я подумала, що буде дуже шкода, якщо не з'явиться колекції, яка зможе зробити всіх чоловіків більш сексуальними. Так з’явилися начерки цілої колекції чоловічого вбрання, які я віддала Джону в якості весільного подарунка. Ви можете собі тільки уявити, як вони йому сподобалися - він закохався в мене ще сильніше».

Щоправда, колекція вдови Леннона шокувала навіть найсміливіших її фанатів: чоловічі штани кокетливо оголюють сідниці, а на деяких із них зображено відбиток долоні в найцікавішому місці. Окрім того, Йоко Оно створила чоловічий бюстгальтер з вбудованими миготливими лампочками та безліч інших кумедних нарядів.

На сьогоднішній день всі бажаючі можуть придбати колекцію чоловічого одягу від Йоко Оно під назвою Fashions for Men 1969-2012 в спеціалізованих магазинах марки Opening Ceremony в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Лондоні й Токіо або ж на сайті бренду одягу. Вартість моделей коливається в межах $ 75 - $ 750.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу