Смартфон дозволить полювати на примар Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2012 20:22 · Розділ: Нові технології

Антена знаходитиме привидів (фото з macdigger.ru)
Антена знаходитиме привидів (фото з macdigger.ru)

Любителі всього паранормального отримали ще одну розвагу: тепер вони зможуть полювати за привидами за допомогою звичайного смартфону.

Так, тепер всі власники iPhone зможуть з легкістю перетворитися в мисливців за примарами. Допоможе їм у цьому спеціальний прилад під промовистою назвою «Містер Привид» (Mr. Ghost), який уловлює електромагнітну радіацію, випромінювану різними предметами, повідомляє Huffingtonpost.

Розробником пристрою є Аарон Расмусен. Прилад являє собою антену завбільшки з ручку, яка вставляється в гніздо для навушників. Фактично пристрій покликаний розшукувати джерела електромагнітної радіації, що знаходяться неподалік.

Однак теоретично «Містера Привид» допоможе всім бажаючим знаходити невидимі речі, що поглинають електромагнітні хвилі, серед яких, цілком ймовірно, можуть опинитися примари.

За словами розробника пристрою, на даний час таких антен існує всього чотири. Аарон Расмусен рекомендує використовувати їх для того, щоб ретельно дослідити горища і підвали своїх будинків, куди ви з дитинства боялися заходити.

Окрім дещо несерйозного полювання за примарами, пристрій можна використовувати в дійсно корисних цілях. Він допоможе знаходити предмети із завищеним рівнем електромагнітної радіації, що дозволить користувачам якомога ефективніше знизити кількість дотиків до цих небезпечних предметів, покращивши таким чином стан свого здоров'я.

«Містер Привид» коштує всього 25 доларів, а придбати його можна буде вже до Різдва. Пристрій сумісний з iPhone-4 та новішими версіями та з Ipad-2.

До речі, тема привидів сьогодні хвилює багатьох. Значна кількість людей продовжують вірити у примар. Та, зрозуміло, існування цих сутностей (звісно, якщо вони є) на даний час ще потребує наукового доведення та обґрунтування.

Але тим не менше експерти вирішили назвати найбільш загадкового привида сучасності. Ним став такий собі Джордж Бурдель.

Історія оповідає про абітурієнта Еда Сміта, якому в 1927 приймальня комісії Технологічного інституту штату Джорджія помилково відправила дві реєстраційні форми замість однієї. Студент жартома заповнив другу форму на вигаданого ним самим учня Джорджа Бурделя.

В інституті Ед записував «Джорджа» на всі курси, які відвідував сам, виконуючи за нього всю домашню роботу. В результаті «Джордж» успішно закінчив інститут.

«На рахунку Джорджа Бурделя дванадцять бойових вильотів по Європі за Другу світову війну. З 1969 по 1981 він був членом ради директорів журналу «Мурзилка». А в 2001 році у віці 90 років він був висунутий на премію «Людина Року», але програв, отримавши 57% голосів».

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.