Експерти назвали професійні навички, які знадобляться в 2013 Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2012 18:59 · Розділ: Суспільство

Працівникам доведеться підвищувати свій рівень (фото з hombiz.ru)
Працівникам доведеться підвищувати свій рівень (фото з hombiz.ru)

За словами експертів, в наступному році роботодавці вимагатимуть від підлеглих підвищення рівня їхніх професійних навичок та результативності. Спеціалісти вирішили з’ясувати, які професійні навички знадобляться нам у 2013 році.

1. Навички грамотного спілкування. За словами експертів, вміння грамотно спілкуватися з оточуючими стане ключовим навиком, необхідним для досягнення успіху.

Тут мається на увазі здатність ясно висловлювати свої думки та вміння налагоджувати зв'язки з оточуючими за допомогою спілкування, пояснює Холлі Пол (Holly Paul). Так, навички грамотного спілкування, характерні для того чи іншого претендента на посаду, можуть допомогти роботодавцям отримати уявлення про його стиль роботи.

Є працівники, які повністю втратили навички показу презентації; є й інші, нездатні написати зв'язне повідомлення, довжина якого перевищує, скажімо, 140 символів. Цю проблему експерти радять негайно усунути.

2. Необхідно звертати увагу на особистий брендинг. Це означає, що слід ретельно вибирати, що ви публікуєте в блогах, соціальних мережах тощо.

«Це ваш бренд, те, як ви себе уявляєте, - пояснює Пітер Хендел (Peter Handal). - Якщо ж ви публікуєте там щось, що може вас дискредитувати, люди обов'язково це помітять».

Працівникам необхідно переконатися, що їхній особистий бренд є привабливим. Більше того, він повинен сприятливо впливати на справи їхніх роботодавців.

3. Гнучкість. В умовах зростаючої конкуренції всі організації та компанії прагнуть миттєво відповідати на запити своїх клієнтів. Тому працівникам необхідно розвивати в собі здатність миттєво реагувати на мінливі вимоги керівництва, навчитися швидко адаптуватися.

4. Підвищення продуктивності. Експерти переконують, що в 2013 році працівникам доведеться активно шукати нові способи підвищення продуктивності, оскільки керівники компаній намагатимуться підвищити показники продуктивності своїх співробітників на цілих 20% у порівнянні з поточним роком. Кращий спосіб виділитися - це стати ініціативним працівником, переконують фахівці.

Спеціалісти підкреслюють, що компанії здебільшого шукатимуть працівників, які краще за інших розуміють, чого від них вимагають – саме вони матимуть пріоритет у порівнянні з працівниками, яким необхідно все пояснювати.

«Зараз, коли економіка відновлюється, компаніям доведеться старанно попрацювати, щоб знайти талановитих співробітників. Компанії вже позбулися жиру, тепер їм доведеться нарощувати м'язи», - додають на завершення спеціалісти.

Джерело: http://gazetasng.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.