В Амстердамі з'являться поселення для покидьків Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2012 11:40 · Розділ: Суспільство

Стало відомо, що вже в недалекому майбутньому в Амстердамі можуть з'явитися «поселення для покидьків». Так, влада Амстердаму поділилася планами стосовно створення цілих кварталів, куди відселятимуть мешканців столиці Нідерлндів з антисоціальною поведінкою.

Замість колишнього помешкання їх поселять у невеликі вагончики з мінімальними зручностями. Ці поселення перебуватимуть під постійним наглядом поліції, пише The Telegraph.

За словами мера Амстердама Ебехарда ван дер Лана, щорічно в поліцію надходить близько 13 тисяч скарг на антисоціальну поведінку мешканців міста. В результаті добропорядні громадяни, незадоволені проблемними сусідами, просто вимушені змінювати місце проживання.

За словами урядовця, головна суть проекту криється в тому, що порушники порядку не повинні отримувати «п'ятикімнатні квартири з вікнами на сад». Ван дер Лан переконаний, що загроза виселення стане для злісних порушників порядку досить стримуючим фактором.

За словами творців проекту, в рамках заходу передбачається створення гарячої лінії для скарг на проблемних мешканців. На його реалізацію планують витратити близько одного мільйона євро. Проект почне втілюватися в життя в січні наступного року.

Ідея створення «поселення для покидьків» з’явилася в голові лідера правої популістської партії Нідерландів Герта Вілдерса ще в минулому році. За твердженням політика, у ці поселення слід переселяти неодноразових порушників порядку.

У даному контексті зауважимо, що раніше в Нідерландах, в тім числі, і в Амстердамі, заради експерименту було виділено кілька будинків-контейнерів, в яких розселяли злісних порушників громадського спокою та порядку. Злочинці мешкали там під постійним контролем соціальних служб та представників поліції. Більше того, подібні гетто, куди виселяли порушників, існували за межами міста ще в дев’ятнадцятому столітті. Однак експеримент був невдалим - поселення ставали оплотом беззаконня, повідомляють нідерландські ЗМІ.

За словами представника мера Барто Боєр, проект зовсім не є радикальним. Таким екстравагантним способом влада сподівається захистити ліберальні цінності Амстердама. «Це не села для докучливих сусідів, які лають вас за гучну музику, це поселення для людей, які по-справжньому загрожують суспільству», - пояснює він.

Програма, як уже зазначалося, почне реалізуватися в 2013 році, а влада Амстердама планує переселяти в такі райони до десяти сімей на рік.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.