У Норвегії лисиця вкрала телефон і відправила з нього СМС Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2012 17:05 · Розділ: Події у світі

Кумедний випадок стався цими днями у Норвегії: лисиця до чого примудрилася вкрасти телефон, та ще й відправила з нього СМС - повідомлення. Процес крадіжки мобільного пристрою твариною був знятий потерпілими на відеокамеру.

Так, цими днями у Норвегії лисиця-злодійка вкрала мобільний телефон у двох підлітків, після чого почала відповідати на дзвінки та надсилати текстові повідомлення, пише Verdens Gang.

Стільниковий телефон було вкрадено в лісі, куди шістнадцятирічний Ларс Бйорк разом з другом прийшли для того, щоб протестувати один з додатків на смартфоні, розробники якого обіцяли, що звуки програми обов’язково привернуть увагу тварин. І виявилося, що вони не обманювали: дійсно, на звуки, які видавав смартфон, досить швидко прибігла молода лисиця, яка почала крутитися біля телефону. Раптом тварина кинулася до трубки, вхопила її та понеслося з телефоном в гущавину лісу. Процес крадіжки двоє друзів зняли на камеру.

І тут підлітки вирішили зателефонувати на номер вкраденого телефону, сподіваючись, що хтось підбере апарат. Після кількох гудків на тому кінці взяли трубку, однак радість хлопчаків була передчасною - з неї долинали не звуки людської мови, а сопіння і незрозумілий шум. Ларс Бйорк дійшов висновку, що то лисиця випадково натиснула на кнопку під час виклику.

Та це ще не все: сюрпризи продовжувалися. Через певний проміжок часу з вкраденого номеру прийшло смс-повідомлення з наступним текстом: «I FRY o a0ab 34348tu åaugjoi zølbmosdji jsøg ijio sjiw».

«Мабуть, лисиця хотіла щось нам передати. Можливо, те, що телефон ми вже ніколи не отримаємо назад», - жартує з цього приводу Ларс Бйорк, якого втрата телефону, за його власним визнанням, нітрохи не засмутила.

Повідомляється також, що додаток до iPhone, який випробовував підліток, імітував звуки живої природи. Звуки виглядають настільки правдоподібними, що тварини сприймають їх за справжні.

Норвежець переконався, що обіцянки розробників не вигадка, проте поплатився за свою цікавість iPhone. За даними норвезьких ЗМІ, юнак увімкнув імітацію крику кролика, поклав смартфон на землю, а його друг знімав усе на відео.

У даному контексті зауважимо, що трохи раніше смартфон врятував життя 13-річному школяреві з комуни Реккеста в Норвегії. Сталося це в січні минулого року. Опинившись під загрозою нападу вовків, юнак увімкнув на гаджеті треш-метал, і важка музика з динаміків відлякала хижаків.

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу