Українська порноактриса попросила притулку в ЄС Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2012 08:04 · Розділ: Суспільство

Анастасія Гришай (фото з news.404.ru)
Анастасія Гришай (фото з news.404.ru)

Нещодавно українська порноактриса Анастасія Гришай звернулася до ЄС з проханням надати їй політичний притулок, заявивши, що на Батьківщині вона зазнає переслідувань з боку влади, яка пригрозила Гришай відібрати у неї дітей.

З цієї причини багатодітна мати хотіла отримати притулок у Чехії, проте там їй відмовили. Тоді жінка вирішила попросити захисту у влади ЄС. В результаті українка стала першою гнаною за свою професію порноактрисою, яка просить допомоги та захисту в Євросоюзу.

Починаючи з 2010, Анастасія Гришай, відома під сценічним псевдонімом Wiska, проживає в Чехії. В 2009 році кар’єра порнозірки була в розпалі; саме в той час на Україні прийняли низку законів, що значно обмежують правила розповсюдження еротичних фільмів. Відчувши, що проблеми з законом не за горами, Гришай втекла до Чехії.

Проти Анастасії Гришай виступили депутати Верховної Ради, звернувшись до Генпрокуратури зі скаргою на фільми для дорослих, в яких знялася актриса. Більше того, на жінку навіть завели кримінальну справу.

Актриса з сином (фото з forumodessa.com)
Актриса з сином (фото з forumodessa.com)

Розповідаючи про свою професію, жінка зізналася, що особливого бажання зніматися в порнофільмах у неї не було, все зводилося до банальної проблеми з грошима. «Я залишилася одна з дитиною, працювала моделлю в різних журналах. Пропозицію знятися в порнофільмі я прийняла, оскільки мені потрібні були гроші. Я намагалася пояснити, що не робила цього з любові до індустрії, а лише тому, що мені потрібно було прогодувати сина», - говорить Анастасія Гришай.

В Чехії в жінки народилося ще двоє дітей, проте недавно вона отримала відмову в наданні їй притулку: «У мене є 15 днів, щоб покинути країну. Їх зовсім не цікавить те, що ми просто не можемо повернутися на Україну».

Окрім кримінального переслідування за поширення порнографії, Анастасії пригрозили забрати дітей, пояснивши це тим, що порноактриса не може бути гідною матір'ю.

Зауважимо, що на Україні є чимало прихильників артистки. Порноактрису підтримали скандально відомі своїми виступами з оголеними грудьми активістки організації Femen. Два роки тому феміністки організували для Гришай прес-конференцію біля стін Верховної Ради. Відійшовши заради заходу від звичного формату своїх акцій, активістки Femen не стали оголюватися.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.