"Зроби "це" в університеті": студентка престижного університету розповіла про свій секс-марафон Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2012 20:50 · Розділ: Суспільство

Репутація знаменитого Університету Берклі, який вважається одним з найпрестижніших та найстаріших кампусів Каліфорнійського університету, серйозно постраждала в результаті публікації сексуальних одкровень однієї зі студенток навчального закладу. Про це повідомляє Daily Mail.

Студентка Університету Берклі на ім’я Надя Чо, колумністка студентського видання The Daily Californian, розповіла читачам про свій секс-марафон в стінах рідного закладу. Дівчина повідала, як вона та її партнер, ім'я якого колумністка вирішила зберегти в таємниці, спершу зайнялися «цим» в університетській бібліотеці, однак студенти, які прийшли туди за книжками, ледь не зіпсували парі «все задоволення».

Тоді Надя разом з коханим перебралися в одну з порожніх аудиторій. В результаті всебічного дослідження даної теми Чо дійшла висновку, що займатися сексом на території кампусу вкрай легко та надзвичайно весело.

«Секс у стінах рідного університету – це не лише засіб для досягнення оргазму - іноді це відмінний спосіб повеселитися», - пише Надя, зізнавшись, що на експеримент її надихнула стаття Сесілії Вонг «Секс у кампусі: по-справжньому круто», опублікована навесні на сторінках тієї ж The Daily Californian.

У даному контексті зауважимо, що студенти престижних університетів дедалі частіше привселюдно задаються питанням власної сексуальності. Приміром, трохи раніше учні Гарвардського коледжу, розташованого в штаті Массачусетс, який вважається одним із найпрестижніших вузів США, також вельми ґрунтовно зайнялися дослідженням цього питання. Вони навіть заснували клуб Harvard College Munch, що перекладається як «Гарвард Коледж Кунілінгус» - учасники клубу матимуть можливість в тісному колі обговорити найбільш ексцентричні прояви цієї сексуальності.

А навесні цього року в Університеті Кембриджа пройшов конкурс «Кращі сідниці року». В рамках конкурсу п'ять дівчат виклали фотографії своєї п’ятої точки в Інтернет. Ексцентричне змагання було організоване студентським журналом The Tab, який за три роки свого існування встиг здобути славу вельми скандального видання.

Зауважимо, що конкурс обурив місцевих феміністок, які назвали його принизливим для жінки, яку перетворюють в «сексуальний об'єкт».

У відповідь на це редактор журналу Джо Бейтс пообіцяв провести аналогічне змагання серед чоловіків - в рамках повної гендерної рівності.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.